William Irwin

William Irwin jest profesorem filozofii przy King's College w Wilkes-Barre w Pensylwanii. Wymyślił filozofię i gatunek kultury masowej książek jako współredaktor bestsellerowego The Simpsons and Philo... William Irwin jest profesorem filozofii przy King's College w Wilkes-Barre w Pensylwanii. Wymyślił filozofię i gatunek kultury masowej książek jako współredaktor bestsellerowego The Simpsons and Philosophy, gdzie nadzorował takie tytuły, jak: Batman and Philosophy, House and Philosophy, oraz Watchmen and Philosophy.

źródło opisu: Jon Wiley and Sons, Inc

pokaż więcej
Fani autora
13
1646
2473
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (1)

Czytelnicy (1646)

Cytaty tego autora (5)

Musisz zaakceptować ryzyko bycia w błędzie, jeśli w ogóle chcesz dowiedzieć się, że masz rację! Jeśli jesteś gotów odrzucić najlepszą hipotezę, gdy tylko napotkasz pierwsze przeszkody, nigdy nie przeforsujesz swojej opinii, ponieważ zawsze będą jakieś wątpliwości i niejasne elementy, jakieś ,,tak, ale..."przez, które nie będziesz miał dość wiary by trwać przy swoim. Zanim zrezygnujesz ze swojej najlepszej hipotezy, musisz spróbować jej bronić, wybierając najlepszą linię obrony, tak jak dobry i przekonujący prawnik broni swojego klienta przed skazaniem za popełnienie przestępstwa.
Możesz twierdzić, że na co dzień pokładasz ufność w Boską opatrzność, ale kiedy przechodzisz przez ulicę, rozglądasz się w obie strony.
Sensowne życie” nie tylko nie jest równoznaczne z „życiem, w którym dostaje się to, czego się pragnie”, ale „życie bez sensu” nie równa się także „nieuzyskiwaniu tego, czego się pragnie”.
zgłoś błąd zgłoś błąd