Matt Whyman

Matt Whyman to autor bestsellerów, który pisze dla czytelników w każdym wieku, tworząc fikcję, porady czy wspomnienia. Jego książki dla dorosłego odbiorcy to m.in. świetnie przyjęte za granicą: Oink!... Matt Whyman to autor bestsellerów, który pisze dla czytelników w każdym wieku, tworząc fikcję, porady czy wspomnienia. Jego książki dla dorosłego odbiorcy to m.in. świetnie przyjęte za granicą: Oink! My Life With Minipigs, Walking with Sausage Dogs, Man or Mouse oraz Columbia Road. Dla nastolatków stworzył Superhuman, Unzipped, XY:100, The Wild, Boy Kills Man i wiele innych. Napisał również książki dla młodszego czytelnika pod pseudonimem Jack Carson.

Pod nazwiskiem Lazlo Strangolov dał się poznać jako utalentowany autor thrillerów (nominacja do nagrody Carnegie) (Feather & Bone, Tooth & Claw).

Wraz z żoną i czworgiem dzieci mieszka w Anglii, w West Sussex.

źródło opisu: materiały wydawnictwa HarperCollins Polska

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Zaskakujący geniusz świń
Zaskakujący geniusz świń
Matt Whyman

8 (5 ocen i 1 opinii)
Zaskakujący geniusz świń
Autor:
Co byście zrobili, gdyby dwie miniświnki, które miały dzielić z kurami niewielkie podwórko, wyrosły na dwie inteligentne i psotne maxibestie? Przed takim problemem staje Matt Whyman, który dzielnie st...
czytelników: 110 | opinie: 1 | ocena: 8 (5 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
5
105
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (5)

Powiązane treści
Patronaty tygodnia

Jeśli aktualnie nie posiadasz żadnej nowej książki do czytania, pilnie sprawdź poniedziałkowe patronaty serwisu lubimyczytac.pl, ponieważ brak lektury może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu. Oczywiście żartujemy, ale gdybyście chcieli zakupić wszystkie nowości z tego tygodnia, zrobilibyście krzywdę nie tylko swojemu portfelowi, ale i plecom. Oto tylko część premier, którym patronujemy w tym tygodniu.


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd