Araminta Hall

Brytyjska pisarka, dziennikarka i nauczycielka. Uczy kreatywnego pisania w New Writing South w Brighton. Jej najnowsza książka „Okrutne pragnienia” to głęboko niepokojący thriller o historii miłosne... Brytyjska pisarka, dziennikarka i nauczycielka. Uczy kreatywnego pisania w New Writing South w Brighton.

Jej najnowsza książka „Okrutne pragnienia” to głęboko niepokojący thriller o historii miłosnej, w której tajna gra pomiędzy kochankami ma śmiertelne konsekwencje ...
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Okrutne pragnienie
Okrutne pragnienie
Araminta Hall

6,9 (29 ocen i 23 opinii)
Okrutne pragnienie
Autor:
Konsekwencje sekretnej gry kochanków mogą być zabójcze! Związek Verity i Mike’a nie należał do konwencjonalnych. Verity ukształtowała Mike’a, mężczyzna pozostawał pod jej przemożnym wpływem. Kochanko...
czytelników: 221 | opinie: 23 | ocena: 6,9 (29 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
30
183
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (30)

Powiązane treści
Uwodzi, prowokuje i niepokoi

Dwoje młodych i bogatych kochanków, perwersyjna gra oraz zbrodnia, która połączy ich już na zawsze. Araminta Hall napisała książkę, która uwodzi, niepokoi, a na finiszu po prostu zwala z nóg. Jej psychologiczny thriller nawiązuje do twórczości tak znakomitych mistrzyń gatunku, jak Patricia Highsmith czy Gillian Flynn. „Okrutne pragnienie” już 13 lutego ukaże się nakładem Wydawnictwa W.A.B.


więcej
Patronaty tygodnia

Nadchodzący tydzień to prawdziwe szaleństwo. Po raz pierwszy w tym roku nie udało nam się zmieścić wszystkich patronatów na jednej liście. Nasze pomarańczowe logo znajdziecie między innymi na książce duetu Darda & Witkiewicz, „Dzieciach krwi i kości”, a także na ostatniej części trylogii z Gabrielem Bysiem. 


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd