Andrew Hogan

Były zastępca szeryfa z Kansas, agent specjalny Andrew Hogan ukończył studia na wydziale D.E.A. Academy i przeniósł się do Arizony w 2006 roku, aby pracować pod przykrywką w kartelu Sinaloa. W grudniu... Były zastępca szeryfa z Kansas, agent specjalny Andrew Hogan ukończył studia na wydziale D.E.A. Academy i przeniósł się do Arizony w 2006 roku, aby pracować pod przykrywką w kartelu Sinaloa. W grudniu 2012 r. przeniósł się z rodziną do Mexico City, gdzie stał na stanowisku szefa D.E.A. Przeprowadził obławę, która ostatecznie doprowadziła do ujęcia El Chapo Guzmána.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Polowanie na El Chapo
Polowanie na El Chapo
Andrew Hogan, Douglas Century

7,07 (15 ocen i 5 opinii)
Polowanie na El Chapo
Andrew Hogan i Douglas Century oddają w ręce czytelników zapierającą dech w piersi książkę, którą zamierza przenieść na ekran wytwórnia Sony. To fascynujący opis jednego z najważniejszych epizodów woj...
czytelników: 117 | opinie: 5 | ocena: 7,07 (15 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
15
100
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (15)

Powiązane treści
„Polowanie na El Chapo“ – już w księgarniach!

Jeden z najpotężniejszych meksykańskich baronów narkotykowych, 14 tysięcy stron akt sądowych, proces, który potrwa co najmniej cztery miesiące i będzie kosztował miliony dolarów. Dziś, 5 listopada, rozpoczyna się proces Joaquina „El Chapo” Guzmana, a Wy możecie przeczytać, jak wyglądało polowanie na jednego z największych przywódców kartelu. U nas zaś macie okazję przeczytać darmowy fragment.

 


więcej
Patronaty tygodnia

Koce uszykowane? Herbata zaparzona? Letnie ubrania przełożone w ciemny kąt szafy, a na wierzch wyciągnięte zostały ciepłe swetry? No i najważniejsze. Stosik książkowych nowości leżący tuż obok ulubionego fotela. Czyż nie jest to idealne powitanie jesieni, czyli ulubionej pory roku większości moli książkowych? A jeśli stosik wciąż nie jest dla Was wystarczająco interesujący, to proponujemy listę naszych ostatnich, wrześniowych patronatów. 


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd