Marzena Grochowska

Trener biznesu, life & bussines coach, strateg psychologii pozytywnej. Szczególnie bliskie jej  obszary to zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie talentami, motywowanie, a także coaching kar... Trener biznesu, life & bussines coach, strateg psychologii pozytywnej.

Szczególnie bliskie jej  obszary to zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie talentami, motywowanie, a także coaching kariery, motywacja, twórczość i kreatywność zespołów.

W pracy trenerskiej wykorzystuje prowokatywne podejście do rozwiązywania problemów. Pasjonuje się ludźmi, posiada otwarty styl komunikowania się oraz talent do motywowania innych.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.
GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.
Magdalena Witkiewicz, Joanna Zagner-Kołat, Marzena Grochowska

7,24 (147 ocen i 50 opinii)
GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.
Czarna D. - miejscowość zupełnie nieładna, nijaka, która z powodów nikomu nie zrozumiałych jest przez nas odwiedzana przynajmniej kilka razy w życiu. Przeważnie to wycieczka noninclusive, zupełny last...
czytelników: 483 | opinie: 50 | ocena: 7,24 (147 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
186
286
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Czytelnicy (186)

Powiązane treści
Patronaty tygodnia

Pierwszy tom nowego cyklu Vincenta V. Severskiego, zbiór opowiadań brytyjskiej pisarki nigeryjskiego pochodzenia, poradnik Magdaleny Witkiewicz o tym, jak wydostać się z Czarnej D., książki o chłopakach, którzy lubią robić na drutach i dziewczyna, które lubią się bić - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie sami jakie tytuły polecamy w tym tygodniu.


więcej
Co warto czytać wiosną?

„Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty!” Co prawda nie widać jej za oknem, ale widać ją na stronach wydawnictw, które uzupełniają swoje zakładki z zapowiedziami na najbliższe miesiące. Sprawdźcie na co warto czekać, po co sięgnąć i którą książkę zabrać w plener, gdy wreszcie zrobi się na stałe ciepło i słonecznie!


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd