Katarzyna Auguścik

Autorka o sobie: "Z wykształcenia jestem masażystką i pracuję w ośrodku rehabilitacyjnym, ponadto studiuję pedagogikę na 3 roku i większość mojego czasu pochłania pisanie pracy licencjackiej, któ... Autorka o sobie:
"Z wykształcenia jestem masażystką i pracuję w ośrodku rehabilitacyjnym, ponadto studiuję pedagogikę na 3 roku i większość mojego czasu pochłania pisanie pracy licencjackiej, którą mam nadzieję obronić gdzieś z początkiem lipca. Moja przygoda z uniwersum Metro 2033 zaczęła się mniej więcej pół roku temu. Po zdanej sesji egzaminacyjnej, kiedy to nie mogłam narzekać na brak wolnego czasu po pracy zaczęłam dosłownie pochłaniać książki z UM2033, co nie zajęło mi zbyt wielu dni, a reszta potoczyła się sama... Znalazłam tu coś więcej niż tylko przygodę w tunelach. I to coś więcej na zawsze mam nadzieję zmieniło moje życie."

źródło opisu: http://metro2033.pl

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
W blasku ognia
W blasku ognia
Rafał Górniak, malynosorozec, Tseena, Michał Serwin, Maciej Kóska, Dariusz Szczepański, Paweł Balcerek, Akuumo, Kamil Jankowski, Katarzyna Auguścik, Marcin Wosztyl, Mateusz Gembarski

5,54 (435 ocen i 64 opinii)
W blasku ognia Seria: Uniwersum Metro 2033
Metro 2033 to świat wykreowany przez Dmitrija Glukhovsky’ego; świat, w którym po nuklearnej apokalipsie pozostali przy życiu ludzie chronią się w moskiewskim metrze. Tam na nowo organizują swą kilkudz...
czytelników: 1154 | opinie: 64 | ocena: 5,54 (435 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
566
570
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (566)

Powiązane treści
IV edycja konkursu na fan fiction Uniwersum Metro 2033

Wydawnictwo Insignis ogłasza czwartą edycję konkursu literackiego na opowiadanie z Uniwersum Metro 2033 i zapowiada nową książkę w kultowej serii.


więcej
Czytanie za darmo? Czemu nie!

Wszyscy, jak tu jesteśmy lubimy czytać. A jeszcze bardziej lubimy czytać za darmo. Oczywiście można korzystać z bibliotek, ale co zrobić jak nie możemy, albo nie chcemy wychodzić z domu, a bardzo chce nam się czytać? Z pomocą przychodzą nam wydawnictwa, które wypuszczają darmowe i co najważniejsze atrakcyjne ebooki!


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd