Hope Jahren

Profesor amerykańskiej uczelni technicznej Georgia Institute of Technology. Została zatrudniona w 1999 roku na Johns Hopkins University. Została pierwszą kobietą awansowaną w Earth and Planetary Scien... Profesor amerykańskiej uczelni technicznej Georgia Institute of Technology. Została zatrudniona w 1999 roku na Johns Hopkins University. Została pierwszą kobietą awansowaną w Earth and Planetary Sciences Department. w 2008 roku University of Hawaii zatrudniło ją do budowy laboratoriów geologicznych. Była jednym z czwórki naukowców i jedyną kobietą nagrodzoną Young Investigator Medals z zakresu nauk geologicznych. Obecnie przebywa w stolicy Norwegii wraz z mężem i synem.

źródło opisu: Wydawca

źródło zdjęcia: Wydawca

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Lab Girl
Lab Girl
Hope Jahren

7,25 (210 ocen i 88 opinii)
Lab Girl
Autor:
Międzynarodowy bestseller 2016 według „The New York Times”. Zwycięzca National Book Critics Circle Award w kategorii „autobiografia”. Fenomenalna autobiografia badaczki świata roślin, gleb i nasion....
czytelników: 1025 | opinie: 88 | ocena: 7,25 (210 głosów) | inne wydania: 1

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze (1)

1
232
764
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Czytelnicy (235)

Cytaty tego autora (4)
lista cytatów dodaj cytat
Powiązane treści
Prawda na temat świata roślin

Czy wiesz, że co dziesięć lat znika na zawsze część pierwotnej puszczy wielkości Francji? Albo że łączna długość drewnianych deseczek wykorzystanych do budowy domów przez ostatnie dwadzieścia lat w samych Stanach Zjednoczonych wystarczyłaby, żeby sklecić kładkę z Ziemi na Marsa – i jeszcze by ich zostało? Jak wygląda praca współczesnego naukowca? Słynna geobiolog, Hope Jahren, w swojej książce dzieli się prawdą na temat świata roślin oraz ludzkiej natury.


więcej
Patronaty tygodnia

Z pomocą na szare i deszczowe dni, przychodzi lista naszych cotygodniowych patronatów! Przedostatni tydzień października zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ swoją premierę ma kilka przejmujących książek historycznych, biografia tajemniczego świata roślin oraz najnowsze dzieło samego Stephena Kinga, ale tym razem w duecie z synem Owenem. Atrakcji więc nie zabraknie!

 


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd