Kati Hiekkapelto

Kati Hiekkapelto jest punkową wokalistką, performerką i nauczycielką dzieci niepełnosprawnych. Mieszka na wyspie w północnej Finlandii. Jej powieść „Koliber”, z główną bohaterką Anną Fekete, dostała n... Kati Hiekkapelto jest punkową wokalistką, performerką i nauczycielką dzieci niepełnosprawnych. Mieszka na wyspie w północnej Finlandii. Jej powieść „Koliber”, z główną bohaterką Anną Fekete, dostała nagrodę Best Finnish Crime Novel 2014 roku, a prawa do książki zostały sprzedane do kilkunastu krajów. „Bezsilni” to druga z kolei książka z tego cyklu.

źródło opisu: materiały wydawnictwa Axel Springer Polska

źródło zdjęcia: materiały wydawnictwa Axel Springer Polska

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Bezsilni
Bezsilni
Kati Hiekkapelto

6,67 (84 ocen i 35 opinii)
Bezsilni Cykl: Anna Fekete (tom 2)
Nowy mocny głos w skandynawskim kryminale. Co łączy zaginięcia starszych ludzi na fińskich przedmieściach, handel narkotykami i nielegalną imigrację? Pochodząca z Węgier posterunkowa Anna Fekete rozw...
czytelników: 443 | opinie: 35 | ocena: 6,67 (84 głosy) | inne wydania: 1

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
100
338
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (1)

Czytelnicy (100)

Powiązane treści
Nowy głos w skandynawskim kryminale

Na polskim rynku zadebiutował właśnie kryminał „Bezsilni”, fińskiej autorki Kati Hiekkapelto. Powieść z policjantką Anną Fekete jako główną bohaterką, dostała nagrodę Best Finnish Crime Novel 2014 roku, a prawa do książki zostały sprzedane do kilkunastu krajów. Jest to pierwsza powieść Hiekkapelto, która ukaże się w Polsce.


więcej
Patronaty tygodnia

Kolejne ekscytujące nowości pojawią się w tym tygodniu w księgarniach. Przedstawiamy siedem z nich. Wśród nich znajdziecie m.in. rasowy thriller psychologiczny, opowiedziana na nowo baśń tysiąca i jednej nocy, skandynawski kryminał, fantastyka z Norwegią w tle i biografię człowieka, który stworzył amerykańską literaturę XX wieku. Sprawdźcie!


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd