Monika Glibowska

Laureatka konkursu „Czwarta Strona Fantastyki” – zwycięska powieść pt. Andumȇnia pokonała kilkaset nadesłanych tekstów dzięki rewelacyjnemu językowi i świetnie przemyślanym intrygom. Jej opowiadania... Laureatka konkursu „Czwarta Strona Fantastyki” – zwycięska powieść pt. Andumȇnia pokonała kilkaset nadesłanych tekstów dzięki rewelacyjnemu językowi i świetnie przemyślanym intrygom.

Jej opowiadania kryminalne i fantasy zwyciężały w konkursach literackich m.in. wydawnictwa Verbum Nobile (2010) czy portalu Efantastyka (2011). Dwa z nagrodzonych opowiadań zostały opublikowane w antologiach pokonkursowych: Spotkanie w Barcelonie ukazało się w almanachu Światłocienie, a Śmierć zielonego jokera – w pierwszym zbiorze Fantazji Zielonogórskich.

Urodzona w 1984 roku. Miłośniczka podróży, kultur i języków obcych. Absolwentka filologii angielskiej i iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Przez rok studiowała na Universidad de Valencia, w ukochanej Hiszpanii, którą odwiedza corocznie. Twórczyni i właścicielka Kreatywnej Szkoły Językowej. Dzieli swoje życie między Warszawę i Olsztyn.

źródło opisu: materiały wydawnictwa Czwarta Strona.

źródło zdjęcia: materiały wydawnictwa Czwarta Strona

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Andumênia. Przebudzenie
Andumênia. Przebudzenie
Monika Glibowska

6,55 (69 ocen i 28 opinii)
Andumênia. Przebudzenie
Legenda Andumênii głosi, że Generałowie powstaną, gdy ojczyzna będzie w potrzebie… Kraj jest na skraju kolejnej wojny i bankructwa. Władczyni Andumênii decyduje się wybudzić po 120 latach skrzydlatyc...
czytelników: 352 | opinie: 28 | ocena: 6,55 (69 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
77
269
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (3)

Czytelnicy (77)

Cytaty tego autora (3)
lista cytatów dodaj cytat
Powiązane treści
Patronaty tygodnia

Kolejna porcja wydawniczych nowości. Przedstawiamy książki, które ukażą się w najbliższych dniach pod naszym patronatem. Kryminały, fantastyka, historia kabaretu, powieść obyczajowa i coś dla miłośników literatury pięknej – wszystkie tytuły polecamy!


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd