Sebasstian Skalski

Twórca kultury polskiej, artysta, fotografik, showman. Członek: Polish American Photographic Club of New York. Od 25 lat łączy w swoich pracach: fotografie, malarstwo, grafikę i design, nawiązując do... Twórca kultury polskiej, artysta, fotografik, showman. Członek: Polish American Photographic Club of New York. Od 25 lat łączy w swoich pracach: fotografie, malarstwo, grafikę i design, nawiązując do nurtu POP ART. Ma na koncie liczne autorskie wystawy w kraju i za granica, albumy i książki, obrazy, okładki płytowe, kalendarze, publikacje prasowe, piosenki, płyty, meble i detale.

Nazywany jest: „ALMODÓVAREM FOTOGRAFII” bo słynie ze zdjęć kobiet… Podobnie jak hiszpański reżyser Pedro Almodóvar, potrafi wydobyć z portretowanych kobiet piękno, erotyzm i tragizm. Kobietom poświęcił najwięcej swoich wystaw, albumów, książek, piosenek i płyt. Aktorka Gabriela Kownacka po sesji fotograficznej ze Skalskim powiedziała: „Ten fotograf jest jak lekarz, dociera do najgłębszych tajemnic…”.

źródło opisu: http://www.sebastianskalski.pl/

źródło zdjęcia: http://www.sebastianskalski.pl/

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Moje Muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic
Moje Muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic
Sebasstian Skalski

4,6 (5 ocen i 1 opinii)
Moje Muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic
To książka pełna niezwykłych fotografii (dużo opublikowanych jest po raz pierwszy i ostatni) i prawdziwych anegdot i historii. Z kim Izabela Trojanowska spotykała się w Nowym Jorku… czego podczas sesj...
czytelników: 27 | opinie: 1 | ocena: 4,6 (5 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
8
19
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (8)

Cytaty tego autora (3)
lista cytatów dodaj cytat
Powiązane treści
50 wyjątkowych kobiet w obiektywie Sebasstiana Skalskiego

Jolanta Kwaśniewska, Ewa Błaszczyk, Danuta Stenka, Beata Pawlikowska, Krystyna Janda, Kayah... To niektóre spośród wielu utalentowanych i wyjątkowych kobiet, które przez 25 lat sfotografował Sebasstian Skalski. Ich niebanalne portrety znaleźć można w ukazującej się właśnie książce „Moje Muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic”.


więcej
Patronaty tygodnia

Przed nami kolejnych dwanaście premier wydawniczych – prezentujemy książki, które ukażą się w tym tygodniu pod naszym patronatem. Dopełniają one listę z zeszłego tygodnia. Kryminały, thrillery, powieści historyczne… od czego zacząć?


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd