Martin Coll

Martin Coll - pisanie traktuje jak osobistą podróż. Refleksję nad tym, czego doświadcza w życiu, odmalowaną w formie mniej lub bardziej abstrakcyjnych metafor. Odbić rzeczywistości. Nierzadko w mocno... Martin Coll - pisanie traktuje jak osobistą podróż. Refleksję nad tym, czego doświadcza w życiu, odmalowaną w formie mniej lub bardziej abstrakcyjnych metafor. Odbić rzeczywistości. Nierzadko w mocno pokrzywionym zwierciadle.

Pisanie to próba wniknięcia w wewnętrzny świat innych ludzi. Przywołania towarzyszących im emocji, smaku pierwszego pocałunku z goryczką obawy podszytej dziką radością. Dla autora zabawa w pisanie, to zabawa w zgadywanie, kim jesteśmy lub kim moglibyśmy być w zależności od okoliczności. W tym lub w każdym innym świecie.

Autor wiele podróżuje, poznając ludzi z różnych kultur. Nierzadko z trudną do wyobrażenia osobowością. Czuje niegasnącą potrzebę doświadczania życia we wszelkich jego formach. Budzących różne, najlepiej skrajne emocje. I dlatego bardzo ceni sobie prywatność. Dlatego również pisze pod pseudonimem. Z cichą nadzieją, że spotka się to ze zrozumieniem ze strony szanownych czytelniczek i czytelników.

źródło opisu: http://selkar.pl/adria

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Adria
Adria
Martin Coll

7,78 (9 ocen i 5 opinii)
Adria
Autor:
Błysk ostrza i wrzask, który rozdarł ciszę. Nóż wszedł powoli. W oczach dziecka zalśniły łzy. Pięcioletnia dziewczynka patrzy zaciskając piąstki. Łysy mężczyzna o paskudnym obliczu wykrzywia twarz w p...
czytelników: 72 | opinie: 5 | ocena: 7,78 (9 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
10
59
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (10)

zgłoś błąd zgłoś błąd