Michał Leśniak

Michał Leśniak − ur. 2.03.1974 r. w Warszawie. Za kratami zainteresował się poezją, prozą i sięgnął po pióro. Liczne wiersze, scenariusze, opowiadania, bajki, a ostatnio nawet audycje radiowe są docen... Michał Leśniak − ur. 2.03.1974 r. w Warszawie. Za kratami zainteresował się poezją, prozą i sięgnął po pióro. Liczne wiersze, scenariusze, opowiadania, bajki, a ostatnio nawet audycje radiowe są doceniane co roku na różnych przeglądach i niezależnych konkursach. Od czterech lat jego artykuły są stale publikowane w ogólnopolskich miesięcznikach „Znaki Czasu” oraz „Głos adwentu” i na portalu ejoba.pl. Jeden z jego scenariuszy teatralnych wygrał dwa ogólnopolskie konkursy, a wystawiona na jego podstawie sztuka „Teatrzyk” zajęła trzecie miejsce na II Poznańskim Konkursie Teatrów Więziennych w 2015 roku.
Michał jest współzałożycielem Grupy Pomocy Charytatywnej „Serce w kratkę”. W 2015 roku TVP Szczecin zrealizowała film o działalności Grupy (http://szczecin.tvp.pl/20272602/serce-w-kratke).
Więcej informacji o Autorze na stronie www.michal-lesniak.eu.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Będzie dobrze
Będzie dobrze
Michał Leśniak

8,86 (14 ocen i 13 opinii)
Będzie dobrze
To prawdopodobnie pierwsza książka napisana przez osadzonego przy świetle żarówki w toalecie więziennej celi. Rękopis powstawał blisko rok, bez dnia, a raczej nocy, przerwy, bez pomocy korektora, reda...
czytelników: 50 | opinie: 13 | ocena: 8,86 (14 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
15
34
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (2)

Czytelnicy (15)

zgłoś błąd zgłoś błąd