Janina White

Janina White jest absolwentka Uniwersytetu Warszwskiego, wydzial Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Pracowala jako reporter i dziennikarz w Zyciu Warszawy, Radiu Polskim, TVP oraz innych mediach. W... Janina White jest absolwentka Uniwersytetu Warszwskiego, wydzial Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Pracowala jako reporter i dziennikarz w Zyciu Warszawy, Radiu Polskim, TVP oraz innych mediach. W 2004 wyemigrowala do Wielkiej Brytanii, pracowala jako tlumaczka sadowa, w 2011 zostala czlonkiem Zarzadu NRPSI (National Register of Public Service Interpreters). Od 2010 roku pracuje tez jako consultant (troubleshooter oraz doradca inwestycyjny) oraz sama tez inwestuje, przewaznie w nieruchomosci.

Pisze w jezykach rosyjskim, angielskim i polskim. W 2015 roku wydala swoja piersza ksiazke, ktora napisala po rosyjsku, o powyzszym tytule.

Ksiazka natychmiast zostala blyskawicznych successem wsrod spolecznosci rosyjskojezycznej (nie tylko w Londynie, lecz w innych miastach Wielkiej Brytanii).

Ten success przyciagnal uwage nejwiekszej sieci ksiegaren Waterstones i 18 Marca 2016 obdyla sie prezentacja ksiazki (https://www.waterstones.com/events/to-buy-or-not-to-buy/london-piccadilly). Janina White jest tez zaproszona jako honorowy gosc na wystawe nieruchomosci zagranicznych w Moskwie MPRES 2016, ktora sie odbedzie 25 marca.

Wedlug skromnych oszacowan, w Wielkiej Brytanii zamieszkuje okolo 2 millionow Polakow, wielu zostaje tu na zawsze i wszyscy interesuja sie nabyciem nieruchomosci albo dla siebie I rodziny albo jako inwestycji.

źródło opisu: Russian Publishing House

źródło zdjęcia: Russian Publishing House

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
To buy or not to buy. Kupno nieruchomosci w Wielkiej Brytanii
To buy or not to buy. Kupno nieruchomosci w Wielkiej Brytanii
Janina White

10 (1 ocen i 1 opinii)
To buy or not to buy. Kupno nieruchomosci w Wielkiej Brytanii
Autor:
Co to za książka i dlaczego warto ją przeczytać? Ta książka to autobiografia. To odzwierciedlenie mojego własnego doświadczenia z kupna nieruchomości w Londynie. W grudniu 2004 roku znalazłam się na...
czytelników: 2 | opinie: 1 | ocena: 10 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
1
1
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (1)

zgłoś błąd zgłoś błąd