Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Gabrielle Kent

Gabrielle jest autorką powieści fantastycznych średniej klasy. Jej pierwszą książką jest "Alfie Bloom i tajemnice Hexbridge", pracuje nad kontynuacją. Gabrielle pracuje w branży gier od 1997... Gabrielle jest autorką powieści fantastycznych średniej klasy. Jej pierwszą książką jest "Alfie Bloom i tajemnice Hexbridge", pracuje nad kontynuacją.
Gabrielle pracuje w branży gier od 1997 roku. Jest starszym wykładowcą i zastępcą szefa działu w Teesside University.

źródło opisu: Opis autorski

źródło zdjęcia: http://gabriellekent.com/about-gabrielle/

pokaż więcej
Data urodzenia:

Płeć:
kobieta

Miejsce urodzenia:
brak danych

Oficjalna strona:
Przejdź do strony www

Tematyka:
fantastyka

Dodany przez:
Nadia

Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge
Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge
Gabrielle Kent

7,17 (12 ocen i 8 opinii)
Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge
Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling. Życie Alfie Blooma jest monotonne. Monotonne i samotne. Wszystko...
czytelników: 40 | opinie: 8 | ocena: 7,17 (12 głosów) | inne wydania: 2
Alfie Bloom i złodziej talizmanu
Alfie Bloom i złodziej talizmanu
Gabrielle Kent

8,67 (3 ocen i 1 opinii)
Alfie Bloom i złodziej talizmanu
Doskonała książka dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla! Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale na jego drodz...
czytelników: 11 | opinie: 1 | ocena: 8,67 (3 głosy) | inne wydania: 1

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

2
16
32
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (2)

Czytelnicy (16)

zgłoś błąd zgłoś błąd