Wołk Krzysztof

Krzysztof Wołk polski nauczyciel informatyki profesjonalizuje się w takich dziedzinach jak sztuczna inteligencja, aplikacje mobilne, inżynieria lingwistyczna, uczenie maszynowe, multimedia, NLP i pr... Krzysztof Wołk polski nauczyciel informatyki profesjonalizuje się w takich dziedzinach jak sztuczna inteligencja, aplikacje mobilne, inżynieria lingwistyczna, uczenie maszynowe, multimedia, NLP i programy graficzne. Jego prace badawcze były streszczane w ponad 70 międzynarodowych publikacjach naukowych, książkach i pracach badawczych.

Członek komitetu naukowego Health and Social Care Information Systems and Technologies (HCist), międzynarodowej konferencji skupiającej pomysły, nowe technologie, naukowców uniwersyteckich, specjalistów z zakresu IT opieki zdrowotnej, menadżerów i dostawców rozwiązań IT z całego świata. Ponadto członek Scientific Committee-Reviewers at Research Conference in Technical Disciplines (RCITD) z siedzibą w Słowacji, która skupia naukowców uniwersyteckich i badaczy z całego świata.

Badania Krzysztofa Wołka znalazły poważanie w dziedzinie statystycznych metod uczenia maszynowego zostały uznane za jedne z najczęściej relacjonowanych badań na świecie.

W 2016 roku otrzymał tytuł doktora Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych Warszawa Polska.

Obecnie pracuje jako badacz i docent na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych (PJATK) Warszawa Polska. Jest właścicielem strony internetowej, na której publikuje swoje książki, publikacje naukowe, artykuły z dziedziny szeroko rozumianej informatyki oraz recenzje sprzętu i oprogramowania.
Jego specjalnością są produkty serwerowe firm Apple oraz Microsoft, a także aplikacje graficzne firmy Adobe. Od 2009 roku redaktor portalu informatycznego in4.pl oraz własnego bloga www.wolk.pl, na łamach których opublikował kilkadziesiąt artykułów oraz poradników w dziedzinie informatyki. Tworzy także autorskie materiały szkoleniowe, udziela się na portalu e-biotechnologia.pl, a także autor niektórych artykułów dla magazynu iCoder Magazine.
Posiada także liczne certyfikaty firm Apple i Microsoft, między innymi Apple Certified System Administrator (ACSA), Microsoft Certified System Administrator (MCSA) oraz Microsoft Certified IT Professional (MCITP).
Krzysztof Wołk - twórczość
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Biblia Windows Server 2012 Podręcznik administratora
Biblia Windows Server 2012 Podręcznik administratora
Wołk Krzysztof

0 (0 ocen i 0 opinii)
Biblia Windows Server 2012 Podręcznik administratora
Poznaj jak instalować i konfigurować system Windows Server 2012. Niniejsza książka stanowi praktyczny przewodnik po Windows Serwer 2012. Stanowi ona propozycję nie tylko dla początkujących admini...
czytelników: 0 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
Rzeczywistość wirtualna (VR) dla każdego – Aframe i HTML 5
Rzeczywistość wirtualna (VR) dla każdego – Aframe i HTML 5
Wołk Krzysztof

0 (0 ocen i 0 opinii)
Rzeczywistość wirtualna (VR) dla każdego – Aframe i HTML 5
Do rzeczywistości wirtualnej jedni mają bliżej, inni dalej, tak jak do Twin Peaks. Ale nie o to chodzi, czy agent Dale Cooper miał bliżej niż agenci Dana Scully i Fox Mulder. Wszyscy oni byli bowiem i...
czytelników: 0 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

2
0
0
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (1)

Czytelnicy (0)

Lista jest pusta

zgłoś błąd zgłoś błąd