Rachel E. Carter

brak danych
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Adeptka
Adeptka
Rachel E. Carter

0 (0 ocen i 0 opinii)
Adeptka Cykl: Czarny Mag (tom 2)
Ryiah przetrwała próbny rok w Akademii Magii, ale dopiero teraz zaczyna się dla niej prawdziwa nauka. Dziewczyna dostała się do wymarzonej frakcji bojowej, ale musi stawić czoła nauczycielowi, któreg...
czytelników: 21 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
Apprentice
Apprentice
Rachel E. Carter

6 (5 ocen i 2 opinii)
Apprentice Cykl: The Black Mage (tom 2)
She survived a trial year at the Academy, but that was just the easy part… Now sixteen-year-old Ryiah is an apprentice in Combat, her school’s most notorious faction of magic. When she finishes she w...
czytelników: 17 | opinie: 2 | ocena: 6 (5 głosów)
Candidate
Candidate
Rachel E. Carter

7,2 (5 ocen i 2 opinii)
Candidate Cykl: The Black Mage (tom 3)
Welcome to the Candidacy. Where dreams go to die. Twenty-year-old Ryiah is a black mage of Combat, but she is not the Black Mage. Yet. She’s had her eyes on the legendary robe for as long as she c...
czytelników: 15 | opinie: 2 | ocena: 7,2 (5 głosów)
Last Stand
Last Stand
Rachel E. Carter

6,25 (4 ocen i 2 opinii)
Last Stand Cykl: The Black Mage (tom 4)
He’s the Black Mage and she’s the traitor to the Crown. Ryiah’s world was shattered the night she discovered King Blayne’s nefarious plans. Now, she has to betray the one she loves most in order to s...
czytelników: 13 | opinie: 2 | ocena: 6,25 (4 głosy)
Non-Heir
Non-Heir
Rachel E. Carter

6 (2 ocen i 2 opinii)
Non-Heir Cykl: The Black Mage (tom 0.5)
Prince. Prodigy. Mage. Perfect for fans of Throne of Glass, Falling Kingdoms, and Tamora Pierce. This prequel novella is set before the events of The Black Mage series. Novella follows Prince Darren...
czytelników: 7 | opinie: 2 | ocena: 6 (2 głosy)
Pierwszy rok
Pierwszy rok
Rachel E. Carter

7,13 (127 ocen i 39 opinii)
Pierwszy rok Cykl: Czarny Mag (tom 1)
Rudowłosa piętnastolatka Ryiah (zwana Ry) i jej brat bliźniak Alexander mają jedno marzenie: zostać magami. Realizacja tego celu się przybliża, gdy zostają przyjęci do Akademii Magii. Okazuje się jedn...
czytelników: 454 | opinie: 39 | ocena: 7,13 (127 głosów) | inne wydania: 1

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

6
142
361
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (6)

Czytelnicy (142)

Cytaty tego autora (16)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd