Lee Gruenfeld

(Troon McAllister)

Urodził się w Nowym Jorku w 1950 roku. W wieku sześciu lat otrzymał stypendium na naukę gry na fortepianie w Brooklyńskiej Akademii Muzycznej. Po uzyskaniu podwójnego stopnia w psychologii i filozo... Urodził się w Nowym Jorku w 1950 roku. W wieku sześciu lat otrzymał stypendium na naukę gry na fortepianie w Brooklyńskiej Akademii Muzycznej. Po uzyskaniu podwójnego stopnia w psychologii i filozofii, odrzucił stypendium na studia doktoranckie i zamiast tego zaczął działać na polu komputerowym. Został ogólnokrajowym menedżerem ds. rozwoju systemów w pionierskiej firmie informatycznej zajmującej się timesharingiem, a następnie dołączył do profesjonalnej firmy usługowej Deloitte jako konsultant ds. zarządzania specjalizujący się w zaawansowanych technologiach informatycznych. W 1991 r. zrezygnował z pracy w firmie w celu kontynuowania kariery pisarskiej na pełny etat. Napisał ponad 10 książek, w tym m.in. powieść historyczną "Kontrola zbliżania" (ang. All Fall Down) - jak na razie jedyną jego książkę przetłumaczoną na język polski.
Obecnie jest felietonistą Ironman.com, oficjalnej strony internetowej World Triathlon Corporation. Lee i jego żona, Cherie, mieszkają w południowej Kalifornii.

źródło opisu: opis autorski użytkownika Adrian-Monk

źródło zdjęcia: http://www.leegruenfeld.com/

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Kontrola zbliżania
Kontrola zbliżania
Lee Gruenfeld

0 (0 ocen i 0 opinii)
Kontrola zbliżania
Autor:
Seria: Czarna
Podczas złych warunków pogodowych, wypełniony pasażerami "Boeing 747" podchodzi, kierując się jedynie wskazaniami przyrządów, do lądowania na lotnisku w Los Angeles. Po wyjściu z chmur na pu...
czytelników: 7 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
1
6
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (1)

zgłoś błąd zgłoś błąd