Lynn Weingarten

Lynn Weingarten is a writer and book editor. Her next book SUICIDE NOTES FROM BEAUTIFUL GIRLS is coming July 2015 from S&S/Pulse in the US and Egmont UK/Electric Monkey in the UK. She lives in... Lynn Weingarten is a writer and book editor. Her next book SUICIDE NOTES FROM BEAUTIFUL GIRLS is coming July 2015 from S&S/Pulse in the US and Egmont UK/Electric Monkey in the UK. She lives in Brooklyn, NY.

źródło opisu: http://www.amazon.com/Lynn-Weingarten/e/B001JSEE5E/ref=dp_byline_cont_book_1

pokaż więcej
Fani autora
Lista jest pusta
3
83
209
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (83)

Cytaty tego autora (3)

Każdego dnia umierają tysiące ludzi.
Niektórzy spodziewają się, że to koniec - są chorzy, albo starzy, albo żyją niebezpiecznie. Inni nie mają o tym zielonego pojęcia.
Budzą się rano i nawet nie przyjdzie im do głowy, że to jest właśnie ten dzień, bo ten dzień jest dokładnie taki sam jak tysiące, które były przed nim, i jak tysiące, które, jak sądzą, nastąpią po nim. Ale po tym dniu nic już nie następuje.
To, co wygląda na niezniszczalne, jest tak naprawdę wykonane z najcieńszego szkła. To, co wydaje się trwałe, może w każdym momencie trzasnąć, runąć, obrócić się w pył.
Jeśli zostaniesz i będziesz walczyć, możesz przegrać. Czasem w obliczu niebezpieczeństwa, lepiej jest zwinąć się w kłębek i przeczekać.
zgłoś błąd zgłoś błąd