Anna Zacharzewska

pisarka i felietonistka. Przez wiele lat związana zawodowo z branżą mediową i reklamową, gdzie pełniła wysokie funkcje korporacyjne i była członkiem licznych zarządów spółek oraz rad nadzorczych.... pisarka i felietonistka.

Przez wiele lat związana zawodowo z branżą mediową i reklamową, gdzie pełniła wysokie funkcje korporacyjne i była członkiem licznych zarządów spółek oraz rad nadzorczych.

Przez wiele lat skupiała się na krótkiej formie satyrycznego felietonu, którą opanowała do perfekcji. Dopiero w 2015 roku wydała swoją pierwszą powieść (opublikowaną przez Wydawnictwo Pascal) udowadniając Czytelnikom, że równie dobrze jak w krótszych tekstach porusza się w konwencji powieściowej. Pod wpływem zarówno literackiego jak i komercyjnego sukcesu jej pierwszej książki (powieść neoromantyczna „Na morfinie”), wydawnictwo zaproponowało jej długofalową współpracę oraz pełną swobodę literacką w doborze tematów i środków wyrazu.

W kwietniu 2016 roku ukazała się kolejna powieść – „Witaj w domu, kochanie!” (thriller psychologiczny). Kolejne powieści zapowiadane są przez Autorkę i wydawnictwo na 31 sierpnia 2016 roku („Wiem, co zrobiłaś”) oraz wiosnę 2017 roku („Do zobaczenia przed świtem”). Obie powieści są już gotowe lecz ich treść oraz gatunek wciąż pozostają objęte tajemnicą.

źródło opisu: https://zacharzewska.com

źródło zdjęcia: https://zacharzewska.com, foto: Anna Karolewska, 2016

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Hodowca świń
Hodowca świń
Anna Zacharzewska

6,67 (144 ocen i 47 opinii)
Hodowca świń
Mroczne kulisy korporacyjnej gry o przetrwanie. Betonowe biurowce i szklane sufity. Teatralne uśmiechy, gorące krzesła, emocjonalne szantaże. Nieustająca walka o prymat, bez miejsca na kompromis czy...
czytelników: 550 | opinie: 47 | ocena: 6,67 (144 głosy)
Na morfinie
Na morfinie
Anna Zacharzewska

5,53 (100 ocen i 29 opinii)
Na morfinie
Ola, 29-latka po burzliwym rozwodzie trafia do powtórnego obiegu na rynku randkowym. Zmieniony przez erę cyfrową świat konfrontuje ją z rzeczywistością, w której znane z przeszłości prawdy i przepisy...
czytelników: 245 | opinie: 29 | ocena: 5,53 (100 głosów)
Wiem, co zrobiłaś
Wiem, co zrobiłaś
Anna Zacharzewska

6,7 (40 ocen i 20 opinii)
Wiem, co zrobiłaś
Kontynuacja losów Anny opowiedzianych w "Witaj w domu, kochanie". Zwyciężyła i uciekła oprawcy. Myślała, że skoro zna jego twarz, nazwisko i życiorys, nie będzie jej już nękał. Wydawało się...
czytelników: 128 | opinie: 20 | ocena: 6,7 (40 głosów)
Witaj w domu, kochanie
Witaj w domu, kochanie
Anna Zacharzewska

6,67 (78 ocen i 18 opinii)
Witaj w domu, kochanie
Anna, kobieta sukcesu, kupuje luksusowy dom w podwarszawskiej miejscowości. Jej wymarzone miejsce na ziemi okazuje się jednak pułapką… Z przerażeniem odkrywa ślady cudzej obecności – puszki po sardyn...
czytelników: 218 | opinie: 18 | ocena: 6,67 (78 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze (1)

4
355
704
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (14)

Czytelnicy (357)

Cytaty tego autora (9)
lista cytatów dodaj cytat
Powiązane treści
Widziałam ludzi skaczących sobie do gardeł – wywiad z Anną Zacharzewską

Anna Zacharzewska jest pisarką i felietonistką, przez wiele lat związana była zawodowo z branżą mediową i reklamową, pełniła wysokie funkcje korporacyjne i była członkiem licznych zarządów spółek oraz rad nadzorczych. W swojej najnowszej książce zatytułowanej „Hodowca świń” rozprawia się z korpoświatem. Zachęcamy do lektury wywiadu.


więcej
Patronaty tygodnia

Poniedziałek nie musi być zły! Wystarczy rano sprawdzić jakie nowości ukazują się pod naszym patronatem i dzień od razu staje się lepszy! W tym tygodniu waszej uwadze polecamy osiem tytułów: trzy polskie, pięć zagranicznych, pięć pisanych przez kobiety i trzy pisane przez mężczyzn! Sprawdźcie sami!


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd