Daniele Benedettelli

Daniele Benedettelli żyje i pracuje w pięknej Tuscanii we Włoszech. Gdy wstępował do szkoły średniej jego główną pasją było tworzenie muzyki i granie na pianinie. Kiedy nie muzykuje jest zajęty zabawą... Daniele Benedettelli żyje i pracuje w pięknej Tuscanii we Włoszech. Gdy wstępował do szkoły średniej jego główną pasją było tworzenie muzyki i granie na pianinie. Kiedy nie muzykuje jest zajęty zabawą z LEGO.
W 2002 Danny uzbierał oszczędności na LEGO MINDSTORMS Robotics Invention System. Od tego czasu rozpoczął myśleć o budowaniu swojej kariery na bazie swej miłości do LEGO!
W 2006 został wybrany przez firmę LEGO jako członek programu rozwoju Mindstorms (MCP). Jego model EL3CTRIC GUITAR jest jednym z dwunastu LEGO's oficjalnych modeli, które można zbudować z zestawu LEGO MINDSTORMS EV3 31313.
Inne dobrze znane roboty Danniego obejmują
System Układania Kostki Rubika, który może niezależnie rozwiązać dowolną z kostek Rubika 3x3 wmniej niż minutę; LEGONARDO - humanoidalny robot który może narysować cokolwiek; i Cyclops - który może chodzić, rozmawiać, gestykulować i może być nawet sterowany przez człowieka.
Jest autorem wielu ksiażek: The LEGO MINDSTORMS EV3 Laboratory, LEGO MINDSTORMS NXT Thinking Robots i Creating Cool MINDSTORMS NXT Robots. Danny ma stopień magistra Robotyki i Automatyki z Uniwersytetu w Sienie.
Danny pracuje jako freelancer projektów LEGO i jest nauczycielem w liceum. W wolnym czasie uwielbia komponować piosenki i muzykę do spotów i filmów krótkometrażowych.

źródło opisu: Amazon.com

źródło zdjęcia: Amazon.com

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Laboratorium LEGO Mindstorms EV3. Buduj, programuj i eksperymentuj
Laboratorium LEGO Mindstorms EV3. Buduj, programuj i eksperymentuj
Daniele Benedettelli

7,33 (3 ocen i 2 opinii)
Laboratorium LEGO Mindstorms EV3. Buduj, programuj i eksperymentuj
Poznaj Lego Mindstorms! Jeśli posiadasz pełny zestaw Lego Mindstorms, możesz zbudować i zaprogramować robota używającego licznych czujników i napędów. Żeby jednak w pełni wykorzystać potencjał jego e...
czytelników: 6 | opinie: 2 | ocena: 7,33 (3 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
3
3
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (3)

zgłoś błąd zgłoś błąd