Jacquelline Lanser

Od najmłodszych lat interesowały mnie rzeczy niezwykle, niewytłumaczalne, ciekawe, dziwne z duża ilością emocji, kiedy przenika nas zimny dreszczyk. Wychowywałam się w środowisku, gdzie po cichu oczyw... Od najmłodszych lat interesowały mnie rzeczy niezwykle, niewytłumaczalne, ciekawe, dziwne z duża ilością emocji, kiedy przenika nas zimny dreszczyk. Wychowywałam się w środowisku, gdzie po cichu oczywiście, nie jawnie, w razie [potrzeby – była stosowana magia.

Magię może wykonywać człowiek, który już urodził się z pewnymi predyspozycjami. Owszem, pewnych podstawowych rytuałów może się nauczyć każdy, ale kiedy sięgniemy głębiej... :) To jest tak, jak z muzyką – nie każdy zagra na instrumencie i pięknie zaśpiewa. Tak samo i w tym wypadku.

Jednak ogólną wiedzę może posiąść każdy, kto się tym interesuje. Mój ojciec był góralem z Zawoi, a matka pochodziła z Tuły pod Moskwą. Jej rodzina mieszkała też na Syberii. Ludzie Ci znali różne praktyki magiczne, które pozwalały im przeżyć. Podobnie, jak nasi górale z Zawoi, to twardzi ludzie gór. Była naturalna selekcja, słaby nie miał racji bytu. Mając takie podłoże, taki fundament, magię mają już w genach. Tak też było w moim przypadku. Wiedzę tą chcę przekazać młodszym pokoleniom, gdyż można sobie bardzo pomóc w życiu samemu, bo jest takie twarde przysłowie: "jak chcesz liczyć, to licz na siebie". Warto więc nauczyć się zasad magii, żeby było nam lżej w życiu.
Jeszcze chodząc do szkoły podstawowej, nie wiem do drugiej, czy trzeciej klasy, to pisałam sobie wierszyki rymowanki i opisywałam różne sytuacje domowe i swoje. Tak już jest, że człowiek rodząc się, jest już do czegoś tam przeznaczony. Jedno wiem na pewno, jakikolwiek byłby człowiek, mądry, czy mniej mądry, dobry, zły, - każdy z nich, ma tak zwane złote myśli w danym momencie.
pokaż więcej
Fani autora
4
5
7
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (1)

Czytelnicy (5)

Cytaty tego autora (4)

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
W miłości też trzymaj rękę na pulsie. Pamiętaj, wszystko załatwiaj w białych rękawiczkach.
Szukanie miłości naszego życia to jest ciężka praca, praca z naszymi uczuciami. Wielkie, gorące uczucia, zawsze chowamy gdzieś głęboko w sercu. Dopiero czas pokaże czy możemy je wydostać na światło dzienne, czy lepiej niech czekają na lepsze czasy. Na pewno drogie panie zgodzicie się ze mną, że nie warto nikogo ranić czy oszukiwać. Lepiej poświęcić trochę czasu na poszukiwania. W końcu znajdziemy to, czego szukamy.
zgłoś błąd zgłoś błąd