KYLIE BISUTTI

Kylie Bisutti pokonała ponad dziesięć tysięcy innych kobiet i wystąpiła w programie, który przykuł uwagę milionów telewidzów na całym świecie. Zdobyła prestiżowy tytuł Anioła Wybiegu Victoria’s Secret... Kylie Bisutti pokonała ponad dziesięć tysięcy innych kobiet i wystąpiła w programie, który przykuł uwagę milionów telewidzów na całym świecie. Zdobyła prestiżowy tytuł Anioła Wybiegu Victoria’s Secret.

Niedługo po osiągniętym zwycięstwie młoda modelka zaszokowała fanów, jak i krytyków. Podjęła bowiem decyzję o rezygnacji z kariery ze względu na brak możliwości pogodzenia pracy z wyznawaną wiarą.

Po odejściu z branży Kylie stała się wziętym prelegentem. W swoich wystąpieniach podkreśla znaczenie skromności i pomaga młodym kobietom zrozumieć, że źródłem prawdziwego piękna jest wnętrze człowieka.

Odkrywana przez nią prawda obnaża rzeczywistość świata mody i to, co media przedstawiają jako „kobiecy ideał” piękna. Prawda ta jest w stanie zmienić sposób postrzegania przez kobiety świata mody, jak i samych siebie.

Kylie mieszka w północnej Montanie z mężem Mikiem.

źródło opisu: http://www.polwen.pl/idk-566/nie_jestem_aniolem

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

0
0
0
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (0)

Lista jest pusta

zgłoś błąd zgłoś błąd