Joanna Horodyńska

W 1992 roku wzięła udział w konkursie dla modelek i modeli Twarz Roku, którego została jedną z laureatek. Ten krok otworzył jej drzwi do kariery. W wieku 18 lat wyjechała z Tychów do Warszawy by rozpo... W 1992 roku wzięła udział w konkursie dla modelek i modeli Twarz Roku, którego została jedną z laureatek. Ten krok otworzył jej drzwi do kariery. W wieku 18 lat wyjechała z Tychów do Warszawy by rozpocząć pracę jako modelka. W 1994 roku wyjechała pracować jako modelka do Paryża, gdzie prezentowała kolekcje na wybiegach przez kilka sezonów. Trzykrotnie pozowała do polskiej edycji Playboya. W styczniu 2000 r. pozowała w CKM i w tym samym roku zakończyła pracę jako modelka na wybiegach (wyjątek robi dla projektantki mody Anny Brodzińskiej, u której pojawia się regularnie na wybiegu). Prowadziła program "Pieprz" (leżąc w wannie pełnej piany) w Atomic TV, była współprowadzącą w Mieście kobiet w TVN Style. W 2008 r. reklamowała telefony komórkowe "Sony Ericsson" w kampanii reklamowej w internecie i prowadziła program New Look w VH1 Polska.
Od 29 marca 2009 r. razem z Karoliną Malinowską, a od 2012 z Adą Fijał prowadzi program Gwiazdy na dywaniku w Polsat Café oraz redaguje rubrykę poświęconą modzie i stylizacji na łamach czasopisma Party. Zarówno w programie, jak i w magazynie, modelki oceniają styl ubierania się polskich i zagranicznych gwiazd. W 2010 r. została stylistką w programie You Can Dance – Po prostu tańcz w TVN.

źródło opisu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_Horody%C5%84ska

źródło zdjęcia: http://www.milionkobiet.pl/uroda/joanna-horodynska-wybiera-pomarancz,16599,1,a.html

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Modowy sąd. Gwiazdy na celowniku
Modowy sąd. Gwiazdy na celowniku
Joanna Horodyńska

4,5 (8 ocen i 2 opinii)
Modowy sąd. Gwiazdy na celowniku
Najlepiej ubrane osoby dobry styl mają we krwi. Ale dobra wiadomość jest taka, że można się tego nauczyć! Joanna Horodyńska, najsłynniejsza polska stylistka, krok po kroku tłumaczy, jak w każdej sytua...
czytelników: 22 | opinie: 2 | ocena: 4,5 (8 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
9
13
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (9)

zgłoś błąd zgłoś błąd