Redakcja magazynu Play

Play – czasopismo komputerowe zajmujące się grami komputerowymi, ukazujące się od 2000 do 2012 roku. Poświęcone było z początku rynkowi gier na komputery osobiste i konsole, z czego w 2002 roku zrezyg... Play – czasopismo komputerowe zajmujące się grami komputerowymi, ukazujące się od 2000 do 2012 roku. Poświęcone było z początku rynkowi gier na komputery osobiste i konsole, z czego w 2002 roku zrezygnowano porzucając tematykę konsoli. Zawierało informacje o nadchodzących grach w dziale Rzut Okiem i recenzje (Testy), w dziale Intro komentowane były wydarzenia branżowe i publikowane wywiady z jej przedstawicielami, a w dziale Raport redakcja przyglądała się aktualnym trendom w świecie gier. Rozbudowany dział Retro to miejsce, w którym pojawiał się przegląd najciekawszych reedycji gier dostępnych w sklepach i teksty okolicznościowe. Do pisma dołączana była płyta DVD z pełnymi wersjami gier. Zespół redakcyjny tworzyli: Michał J. Adamczak (redaktor), Rafał Belke, Paweł Chmielowiec, Artur Falkowski, Karol Kalinowski, Marcin Kosman, Bartłomiej Kossakowski (red. naczelny), Jakub Kowalski, Adam Kozłowski, Rafał Kurpiewski, Anita Lerke (grafik), Dariusz Michalski, Krzysztof Ogrodnik, Wojciech Setlak (sekretarz redakcji), Barnaba Siegel, Marta Stanisławczyk (grafik), Michał Śledziński, Tadeusz Zieliński.

ZKDP podawał średnią sprzedaż egzemplarzową wynoszącą 31 236. Czytelnictwo wedle Polskich Badań Czytelnictwa oscylowało na poziomie 1,40% populacji.

źródło opisu: pl.wikipedia.org

źródło zdjęcia: www.gry-online.pl

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Play 7/2005
Play 7/2005
Redakcja magazynu Play

0 (0 ocen i 0 opinii)
Play 7/2005
Play - numer 7/2005 5 pełnych wersji gier: - Crazy Taxi 3 - Salammbo - Hard Truck - Kurka Wodna - Enemy Engaged: Comanche vs Hokum Wielka relacja z wystawy E3 Testy: - Psychonauts - Close Combat:...
czytelników: 0 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

0
0
0
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (0)

Lista jest pusta

zgłoś błąd zgłoś błąd