Marek Krzystek

Jestem prawnikiem, skończyłem Wydział Prawa, na Uniwersytecie Śląskim, mimo że pochodzę i mieszkam w Małopolsce. Prywatnie interesuję się paroma rzeczami, w każdym razie niewartymi uwagi, czyli nie o... Jestem prawnikiem, skończyłem Wydział Prawa, na Uniwersytecie Śląskim, mimo że pochodzę i mieszkam w Małopolsce.

Prywatnie interesuję się paroma rzeczami, w każdym razie niewartymi uwagi, czyli nie odbiegam od normy krajowej. Książka, którą napisałem traktuje o różnorakich normach, kto siedzi w branży chemicznej, ten wie o co chodzi.

"Ubytki naturalne" można potraktować jako poradnik dla tych wszystkich przyszłych karierowiczów, którzy zamierzają aplikować na etat w korporacji, a wahają się w wyborze stanowiska, by czerpać z pracy satysfakcję i duże dochody. W tym książka na pewno im pomoże.

Zamieszczam obok zdjęcie wspólnika w pisaniu, którego nieocenione rady pozwoliły nadać książce ostateczny kształt i który parokrotnie ostro ingerował w jej treść, za co otrzymał ode mnie podwójną porcję mleczka na śniadanie.

I oczywiście była Muza...

źródło opisu: http://www.ebooki.c0.pl/nowosci

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Ubytki naturalne
Ubytki naturalne
Marek Krzystek

9,25 (4 ocen i 1 opinii)
Ubytki naturalne
Książka „Ubytki naturalne” jest opowieścią kryminalną. Znajdziemy więc w niej klasyczne wątki emocjonujących pościgów i ucieczek, potężnego wybuchu oraz przenikliwych policjantów z sukcesem walczących...
czytelników: 58 | opinie: 1 | ocena: 9,25 (4 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
5
52
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (5)

zgłoś błąd zgłoś błąd