Django Wexler

Ukończył Carnegie Mellon University w Pittsburghu. Pracuje w firmie Microsoft w Seattle, gdzie mieszka z dwoma kotami i chwiejną piramidą książek. Kiedy nie planuje "Kampanii Cieni", maluje... Ukończył Carnegie Mellon University w Pittsburghu. Pracuje w firmie Microsoft w Seattle, gdzie mieszka z dwoma kotami i chwiejną piramidą książek. Kiedy nie planuje "Kampanii Cieni", maluje żołnierzyki i gra we wszelkiego rodzaju gry. Jest także autorem powieści "The Forbidden Library", której akcja rozgrywa się w średniowieczu.

źródło opisu: Wydawnictwo Rebis

źródło zdjęcia: http://www.goodreads.com/author/show/639491.Django_Wexler

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Cena męstwa
Cena męstwa
Django Wexler

7,36 (66 ocen i 13 opinii)
Cena męstwa
Autor:
Cykl: Kampanie Cienia (tom 3)
Trzeci tom cyklu KAMPANIE CIENIA, kontynuacja Tysiąca imion oraz Mrocznego tronu. Muszkiety i magia - eksplodująca lektura! Po śmierci króla Vordan ogarnęła wojna. W stolicy rządzi fanatyk, który zdr...
czytelników: 165 | opinie: 13 | ocena: 7,36 (66 głosów)
Działa Imperium
Działa Imperium
Django Wexler

7,33 (48 ocen i 9 opinii)
Działa Imperium
Autor:
Cykl: Kampanie Cienia (tom 4)
Gdy cichnie huk dział i rozwiewa się bitewny dym, królestwo Vordanu otrzymuje propozycję zawarcia kruchego pokoju... Po klęskach zadanych im przez generała Janusa bet Vhalnicha nieprzyjacielskie moc...
czytelników: 121 | opinie: 9 | ocena: 7,33 (48 głosów) | inne wydania: 2
Mroczny tron
Mroczny tron
Django Wexler

6,96 (97 ocen i 19 opinii)
Mroczny tron
Autor:
Cykl: Kampanie Cienia (tom 2)
Każdy potrafi uknuć spisek albo wystrzelić kulę z zasadzki. W świecie muszkietów i magii jednak potrzeba czegoś więcej, by zasiąść na tronie. Raesinia, córka umierającego króla Vordanu, ma po nim leg...
czytelników: 249 | opinie: 19 | ocena: 6,96 (97 głosów) | inne wydania: 1
The Forbidden Library
The Forbidden Library
Django Wexler

0 (0 ocen i 0 opinii)
The Forbidden Library
Autor:
Cykl: The Forbidden Library (tom 1)
The Forbidden Library kicks off a brand new classic fantasy series perfect for fans of Coraline, Inkheart, and The Books of Elsewhere Alice always thought fairy tales had happy endings. That--along...
czytelników: 1 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
The Infernal Battalion
The Infernal Battalion
Django Wexler

6,5 (2 ocen i 1 opinii)
The Infernal Battalion
Autor:
Cykl: Kampanie Cienia (tom 5)
The Beast, imprisoned beneath the fortress-city of Elysium for a thousand years, has been loosed upon the world and is spreading like a plague through the north. Queen Raesinia Orboan and soldiers...
czytelników: 24 | opinie: 1 | ocena: 6,5 (2 głosy)
Tysiąc imion
Tysiąc imion
Django Wexler

6,97 (160 ocen i 32 opinii)
Tysiąc imion
Autor:
Cykl: Kampanie Cienia (tom 1)
Kapitan Marcus d’Ivoire, dowódca jednego z garnizonów cesarstwa vordonajskiego w koloniach, został przywódcą zdemoralizowanego oddziału, uparcie broniącego małej fortecy na skraju pustyni. Uciekająca...
czytelników: 594 | opinie: 32 | ocena: 6,97 (160 głosów) | inne wydania: 1

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze (1)

6
226
688
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (14)

Czytelnicy (226)

Cytaty tego autora (7)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd