Robert Kilen

Budzi Polskę w autorskim programie „Z PARĄ OD RANA”. Dziennikarz radiowy, telewizyjny i prasowy, urodził się w Warszawie w 1970 roku. Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uni... Budzi Polskę w autorskim programie „Z PARĄ OD RANA”.
Dziennikarz radiowy, telewizyjny i prasowy, urodził się w Warszawie w 1970 roku. Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Jak sam mówi, zawsze interesował się muzyką, motoryzacją i historią. Właśnie ta ostatnia pasja skłoniła go do napisania Krwi Illapa, współczesnej powieści przygodowo-sensacyjnej. Robert Kilen związany jest z radiem WAWA od początku jego istnienia. Pracował także w TVP2, AtomicTV. Był pierwszym polskim prezenterem MTV. W tej chwili wraz z żoną w telewizji Fokus TV prowadzi codzienny program dla ludzi ciekawych świata „Para daje radę”. W latach 90. był redaktorem w piśmie „Rock'n'Roll”, a także regularnie pisywał do miesięcznika „Brum”. Publikował cotygodniowe felietony w gazetach „Kurier Polski” i „Życie Codzienne”.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Krew Illapa
Krew Illapa
Robert Kilen

6,1 (30 ocen i 14 opinii)
Krew Illapa
Autor:
Błyskotliwa powieść sensacyjna pełna intryg i zwrotów akcji. Krew Illapa – błyskotliwa przygodowo-sensacyjna powieść Roberta Kilena o poszukiwaniach rzeczy najważniejszej. Ale czym jest ta „rzecz najw...
czytelników: 111 | opinie: 14 | ocena: 6,1 (30 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
33
77
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (33)

Cytaty tego autora (1)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd