Marlin Grand

Marlin Grand - ur.13.11.1974 w Tarnopolu; debiutantka na rynku pisarskim. Zodiakalny skorpion, w którym jest wiele życia. Jej obsesją stała się śmierć. Swoją miłość do książek i pisarstwa odkryła jako... Marlin Grand - ur.13.11.1974 w Tarnopolu; debiutantka na rynku pisarskim. Zodiakalny skorpion, w którym jest wiele życia. Jej obsesją stała się śmierć. Swoją miłość do książek i pisarstwa odkryła jako nastolatka. Było to pisanie „do szuflady”, ale czasem wraca do tych utworów nigdy niewydanych, ale i niezapomnianych. Może kiedyś… kto wie? W szkole średniej parała się dziennikarstwem, pisząc artykuły do lokalnej gazety. Lecz to nie było to, o co jej chodziło.
Swoje pomysły czerpie z życia. Ma bujną i plastyczną wyobraźnię, którą chce spożytkować, pisząc. Jej namiętność to zwierzęta i morze. Najlepiej czuje się w towarzystwie swego spaniela o wdzięcznym imieniu Deborah oraz swoich najbliższych, niekoniecznie zawsze w tej kolejności. Marzy, by osiąść w małym domku nad morzem, gdzie mogłaby tworzyć swoje powieści. Bohaterowie, których wykreowała, są piękni, młodzi, bogaci i pełni namiętności. Zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Jej guru to Ludlum oraz wczesny Masterton. Marzy, by któregoś dnia ujrzeć swoje tytuły obok najlepszych pisarzy. Na początku chciała się wzorować na Mastertonie lecz nie ma dwóch takich samych stylów, każdy jest inny, każdy ma to „coś”, więc po co kopiować mistrzów lepiej stworzyć coś swojego. Marlin jest nastawiona na sukces i zna swoją wartość.
Debiutancka powieść „Lustrzane odbicie” to preludium do sukcesu, w który wierzy. Następne w kolejce do publikacji są „Córeczka tatusia” oraz „Sklepik z okropnościami”.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Lustrzane odbicie
Lustrzane odbicie
Marlin Grand

6,57 (7 ocen i 3 opinii)
Lustrzane odbicie
Autor:
Powieść kryminalna z romansem w tle. W sam raz na letnie wieczory i nie tylko. Rytuał corocznych siostrzanych spotkań zostaje zakłócony przez incydent męża jednej z nich. W skutek niedopatrzenia perfi...
czytelników: 26 | opinie: 3 | ocena: 6,57 (7 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
7
19
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (1)

Czytelnicy (7)

Cytaty tego autora (4)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd