Małgorzata Hanna Pisarek

Małgorzata Hanna Pisarek urodzona w 1964 roku, mieszkanka Dęblina. Ukończyła wyższe studia pedagogiczne, obecnie pracuje jako wychowawczyni w przedszkolu. Prywatnie żona i matka dwóch dorosłych córek.... Małgorzata Hanna Pisarek urodzona w 1964 roku, mieszkanka Dęblina. Ukończyła wyższe studia pedagogiczne, obecnie pracuje jako wychowawczyni w przedszkolu. Prywatnie żona i matka dwóch dorosłych córek. Jej pasją są podróże i oczywiście pisanie wierszy.

Poezja towarzyszy jej życiu od młodzieńczych lat. Jej twórczość przechodziła różne etapy, od ciekawości i chęci poznawania ludzi i świata, poprzez uwielbienie przyrody, a skończywszy na wyciszeniu i dojrzałości wynikającej z życiowego doświadczenia.

Obecne jej poezja przepełniona jest uczuciami, miłością, zaufaniem i potrzebą więzi z bliskimi. Wiersze Małgorzaty zostały zebrane w tomiku poezji w ramach projektu wydawniczego "Myśli w słowach".

źródło zdjęcia: TAŃSKI ART

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Odcienie miłości
Odcienie miłości
Małgorzata Hanna Pisarek

0 (0 ocen i 0 opinii)
Odcienie miłości
Odcienie miłości Małgorzaty Hanny Pisarek to zbiór 47 wierszy, ujmujących prostotą formy i stylu. Tomik, co zresztą sugeruje jego tytuł, poświęcony jest przede wszystkim miłości, w różnych jej odmian...
czytelników: 2 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
1
1
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (1)

zgłoś błąd zgłoś błąd