18-10-2018
Najnowsza powieść Mariusza Zielke inna niż wszystkie! Autor: LubimyCzytać

„Dobre Miasto” to tytuł najnowszej powieści kryminalnej Mariusza Zielke. Tym razem autor dokonuje wnikliwej analizy socjologicznej prowincjonalnego miasteczka, a następnie wplata w tę strukturę skomplikowaną historię zbrodni!

18-10-2018
Pierwszy kompletny zbiór krótkich form autorstwa Kurta Vonneguta Autor: LubimyCzytać

Niezwykła uczta dla znawców literatury, wiernych fanów i nowych czytelników. 98 opowiadań Kurta Vonneguta zebrane w jednej książce. Pięć z nich po raz pierwszy ukaże się w druku. Lećcie do księgarnii, bo od wczoraj możecie zakupić książkę w księgarniach!

18-10-2018
Sześć różnych książek w jednej Autor: LubimyCzytać

Wielbiciele e-booków niezmiennie wychwalają to, że w jednym urządzeniu są w stanie pomieścić tysiące historii, a wielbiciele papieru są w stanie zmieścić do swojej torby jedynie jedną książkę i nabawić sie skrzywienia kręgosłupa. Okazuje się jednak, że już w XVI wieku ktoś udowodnił, że w jednej książce może zmieścić się sześć historii.

18-10-2018
Mons Kallentoft odpowie na Wasze pytania! Autor: LubimyCzytać

Do 24 października czekamy na Wasze propozycje pytań do szwedzkiego pisarza Monsa Kallentofta. Najciekawsze wybierzemy i zadamy mu podczas wywiadu przeprowadzanego na Targach Książki w Krakowie. Trzech autorów pytań nagrodzimy powieścią „Heroina”.

17-10-2018
Powieść MOXIE Jennifer Mathieu już w księgarniach! Autor: LubimyCzytać

Vivian Carter ma naprawdę dość! Swojej szkoły, w której chłopcy z drużyny futbolowej robią, co im się żywnie podoba. Wszechobecnych stereotypów. Seksistowskich kontroli ubioru i molestowania na korytarzach. Ale przede wszystkim ma dość bycia grzeczną dziewczynką. Panny Moxie ruszają do boju. A my, specjalnie dla Was, mamy darmowy fragment książki!

17-10-2018
Pierwsza w Polsce biblioteczka BOOK PARKING dedykowana wyłącznie Agnieszce Krawczyk Autor: LubimyCzytać

To kolejne tak niezwykłe miejsce w Krakowie. Poza pięknymi klombami i rabatami  kwiatów w parku znajdą się stoliki grawerowane najpiękniejszymi cytatami z literatury i biblioteczki BOOK PARKING służące wymianie książek. I jedna biblioteczka poświęcona tylko jednej, polskiej autorce – Agnieszce Krawczyk.

17-10-2018
Nowa książka Urszuli Dudziak już w księgarniach Autor: LubimyCzytać

Po znakomicie przyjętym literackim debiucie Urszula Dudziak powraca z nową książką. „Wyśpiewam wam więcej” to porcja świetnych anegdot i inspirujących historii z życia fenomenalnej artystki, charyzmatycznej osobowości, elektryzującej kobiety.

17-10-2018
„Tata Tadzika” od dziś w księgarniach Autor: LubimyCzytać

Maciej Stuhr, aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i kabaretowy, na stałe związany z miesięcznikiem „Zwierciadło”, stworzył niezwykły cykl felietonów inspirowanych narodzinami jego syna Tadzika. Od 2016 roku co miesiąc pojawiał się kolejny epizod bawiącego do łez tekstu, z czego łącznie powstały 24 anegdoty zebrane w książkę. „Tata Tadzika” już dziś pojawi się na księgarskich półkach.

17-10-2018
Anna Burns z Nagrodą Bookera! Autor: LubimyCzytać

Pięćdziesiąta Nagroda Bookera powędrowała w ręce irlandzkiej pisarki Anny Burns za powieść „Milkman”. Burns jest pierwszą pisarką z Irlandii Północnej, która otrzymała tę prestiżową nagrodę. 

16-10-2018
Hanna Kowalewska odpowie na Wasze pytania! Autor: LubimyCzytać

Autorka bestsellerowej serii o Zawrociu, poetka, a także autorka dramatów, słuchowisk i scenariuszy filmowych. Hanna Kowalewska już od lat czaruje nas swoim pięknym stylem i iście poetyckim klimatem. Autorka nie tylko pojawi się na Krakowskich Targach Książki, ale również odpowie na Wasze pytania!

Opinie czytelników


O książce:
Mury Hebronu

,,Mury Hebronu" to okrutny i do bólu drastyczny obraz więziennego życia, opowiadany przez starszego recydywistę.Strach, gwałty, alkohol i fajki,...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd