Pastor, pisarz i morderca
02-08-2018
Pastor, pisarz i morderca Autor: Zicocu

Szczególnie dobrze wypadają sceny na chwilę przed oraz bezpośrednio po zamachu, a opis ostatnich godzin życia Kinga zasługuje na specjalną nagrodę – to naprawdę mistrzowskie fragmenty, w których Molinie udaje się odrzeć Kinga z aury świętości, która go otacza, i uzmysłowić czytelnikowi, że zarówno ofiara, jak i sprawca zamachu byli ludźmi.

02-08-2018
„Emigrantki” zostaną przeniesione na mały ekran! Autor: LubimyCzytać

Powstanie serial na podstawie „Emigrantek” autorstwa Janice Y. K. Lee. Producentką wykonawczą została znana z „Wielkich kłamstewek” Nicole Kidman.

Dolina (s)pokoju
01-08-2018
Dolina (s)pokoju Autor: Ines

Czy to pierwszy, czy trzeci, czy szósty tom, każdy z nich zawiera taki ładunek emocjonalny, że czytelnik nie może oderwać się od lektury. Autorka jak zawsze zadbała zarówno o integralność wydarzeń z poprzednimi publikacjami, jak i o wierne odzwierciedlenie opisywanych realiów. Teraz, gdy nadszedł nieubłagany koniec i zagłębiamy się w tę ostatnią część, możemy mieć cichą nadzieję, że Joanna Jax nie obniży poprzeczki, a jej dalsza wartościowa i niebanalna twórczość będzie nam nieustannie towarzyszyć.

01-08-2018
Murakami tylko dla czytelników z dowodem osobistym? Autor: LubimyCzytać

Jeśli zamierzacie wybrać się po nową książkę Murakamiego, to lepiej przygotujcie dowody osobiste. Zwłaszcza jeśli mieszkacie w Hongkongu. Tamtejsi cenzorzy stwierdzili, że „Śmierć Komandora” nie nadaje się dla czytelników poniżej 18. roku życia. 

01-08-2018
Top lipca lubimyczytać.pl Autor: LubimyCzytać

Za nami półmetek wakacji. Czas na podsumowanie, które książki najchętniej odwiedzaliście na lubimyczytać.pl. Gorące nowości, hity niezmiennie trwające na listach bestsellerów, powieści, których ekranizacje właśnie trafiają na małe i duże ekrany – to wszystko znajdziecie w naszym Top lipca.

Władza absolutna nadziei
31-07-2018
Władza absolutna nadziei Autor: Ines

Bohaterowie „Zemsty i przebaczenia” muszą nieustannie dokonywać trudnych wyborów. Często wbrew sobie, po to, by przetrwać, ocalić najbliższych, cieszyć się wolnością czy wreszcie zacząć żyć normalnie. Czy głęboka nadzieja, której przecież wciąż się nie wyrzekli, sprawi, że pokonają przeciwności losu, a na końcu zatriumfuje miłość i pokój?

02-08-2018
„Kobieta w oknie” zostanie przeniesiona na kinowy ekran! Autor: LubimyCzytać

Książkoholicy mogą szykować popcorn i inne kinowe przekąski. Znamy już obsadę jednej z najpopularniejszych książek ostatniego roku. „Kobieta w oknie” pełna jest najjaśniejszych gwiazd!

31-07-2018
„Jeszcze dzień życia” w listopadzie w kinach Autor: LubimyCzytać

Zapowiadana już od kilku lat animacja o Ryszardzie Kapuścińskim w listopadzie ma trafić do kin. Na wrocławskim festiwalu Nowe Horyzonty, który właśnie się rozpoczął, będzie można zobaczyć film przedpremierowo z anglojęzycznym dubbingiem.

31-07-2018
Veronica Roth zapowiada nową książkę! Autor: LubimyCzytać

„Sword Catcher”, „Crescent City”, a teraz również „The Chosen One”. Co łączy te trzy premiery książkowe? Wszystkie zostaną napisane przez autorki powieści młodzieżowych i tym razem utwory będą skierowane do dorosłych czytelników. Veronica Roth rusza śladem Clare i Maas.

30-07-2018
Emily Brontë – autorka jednej powieści Autor: LubimyCzytać

Nie ma chyba na świecie czytelnika, który nie słyszałby o „Wichrowych Wzgórzach”. Powieść autorstwa jednej z sióstr Brontë była wielokrotnie przenoszona na ekran. Z okazji dwusetnej rocznicy urodzin Emily Brontë, postanowiliśmy przypomnieć Wam te najważniejsze ekranizacje.

Opinie czytelników


O książce:
Umrzeć po raz drugi

Nejednokrotnie juz pisalam, ze dla mnie Tess jest lekiem na całe zło 😂😂 A właściwie dostaje od niej dokładnie takie zło, jakiego się spodziewam 😉 i to...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd