Rzeczywiście dobre!
30-04-2018
Rzeczywiście dobre! Autor: Zicocu

Czy wszystkie te pochwały wobec autobiograficznych tekstów autora oznaczają, iż nie radzi sobie z fikcją? Nie, ale biorąc pod uwagę obszerność zbioru nie sposób wyobrazić sobie, żeby wszystkie opowiadania trafiły do każdego czytelnika.

02-05-2018
Bądź pierwszy i zgarnij zestaw gadżetów Festiwalu Apostrof 2018! Autor: LubimyCzytać

Zostań jedną z 70 osób, które będą miały szansę jako pierwsze dostać zestaw festiwalowych gadżetów Apostrof. Międzynarodowy Festiwal Literatury 2018!

01-05-2018
Kto kradnie skarpetki?! Wygraj książkowe skarpety od Many Mornings Autor: LubimyCzytać

To się zdarza prawie każdemu. Wkładacie do pralki parzystą liczbę skapretek, wszystkie do pary, a wyjmujecie... no właśnie, Zazwyczaj mniej. Różne krążą legendy na temat tego, co się dzieje z drugą skarpetką. Opowiedźcie swoją wersję i wygrajcie książkowe skarpetki od Many Mornings.

07-05-2018
Patronaty tygodnia Autor: LubimyCzytać

Powrót do pracy po tylu dniach przerwy może okazać się trudny. Aby chociaż trochę złagodzić objawy przytłoczenia początkiem tygodnia, polecamy kilka gorących majowych premier. Oto nowe powieści Jaume Cabrégo, Michaela Chabona i Richarda Paula Evansa. Poniedziałki nie muszą być złe.

30-04-2018
Patronaty tygodnia Autor: LubimyCzytać

Zaczął się długi majowy weekend. Nie wszyscy niestety mogą korzystać z jego uroków. Dla tych, którzy pracują lub jeszcze uczą się do matury mamy kilka premier, które ukażą się w przyszłym tygodniu pod naszym patronatem. Wśród nich mocna „Siła” Naomi Alderman, wznowienie „Dżozefa” Jakuba Małeckiego oraz najnowsza powieść Wojciecha Chmielarza „Żmijowisko”!

30-04-2018
Bulwarowy proboszcz Autor: LubimyCzytać

Urodził się w Brennej, dorastał w Dębowcu. Po skończeniu seminarium w Katowicach wyjechał do Chorzowa, a potem – do Czech. Dziś jest proboszczem w niewielkim Lanškrounie i – według gazety „Denik” – jednym z dziesięciu najbardziej wpływowych Czechów. Ma swój talk-show w telewizji i program w radiu, przyjaźni się z celebrytami. Media nad Wełtawą okrzyknęły go nową twarzą czeskiego Kościoła.

28-04-2018
Przedpremierowy fragment nowej powieści Cabré Autor: LubimyCzytać

9 maja ma premierę najnowsza powieść katalońskiego pisarza Jaume Cabré, zatytułowana „Podróż zimowa”. Zapraszamy do lektury przedpremierowego fragmentu!

27-04-2018
Czytamy w majówkę Autor: LubimyCzytać

Wszyscy przygotowani do majowego weekendu? Kto ma wolne 9 dni? Kto się stresuje maturami? Bez względu na to dokąd się wybieracie, zabierzcie ze sobą jakaś dobrą książkę! Albo dwie lub trzy!

27-04-2018
Rzecz o Nieurodziwych Dziewuchach Autor: LubimyCzytać

Porzucone dziecko znalezione w kaplicy benedyktynów w Montserrat. Szalony król, który rozkazuje masowo topić swoich poddanych w okolicznych moczarach. Młoda dziewczyna, pragnąca wstąpić do elitarnej szkoły lalkarzy, by zbliżyć się do miłości swojego życia. Ojczym dwóch córek, które planują zemstę na swoim idolu… Każde z nich ma swoją niezwykłą historię, a w każdej historii ukryty jest klucz.

29-04-2018
Namibijski krajobraz Autor: Wojciech_Chmielarz

Przez długi czas wahałem się, czy te książki powinny znaleźć się w cyklu. Autor, Bernhard Jaumann jest w końcu Niemcem. Uznałem jednak, że warto jednak o nich napisać. Ile w końcu mamy w Polsce kryminałów, których akcja dzieje się w Afryce?

Opinie czytelników


O książce:
Nic do stracenia. Początek

W dniu szesnastych urodzin Anna Spencer bawi się w klubie ze swoim chłopakiem. Wyjątkowy wieczór szybko się kończy, a poznany przypadkiem Carter Thoma...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd