03-04-2017
Słodko-gorzka opowieść o radości życia Autor: LubimyCzytać

Ponad 250 000 sprzedanych egzemplarzy we Francji i deszcz nagród: oto debiutancka powieść, która odniosła niebywały sukces nad Sekwaną i zaskarbiła sobie prawdziwą miłość czytelników. „Miłość i inne nieszczęścia” Oliviera Bourdeaut już w polskich księgarniach!

Odzyskać utracone
31-03-2017
Odzyskać utracone Autor: DziewczęZksiążką

„Córeczka” to jeden z tych thrillerów, którego fabuła skręca i zawraca wielokrotnie. Nic nie wydaje się być oczywiste. Główna bohaterka z niewiarygodnym uporem podąża za śladami tajemniczej Grace nawet w sytuacjach, gdy ma się ochotę krzyczeć „co robisz kobieto, nie idź tam!”. Ale jak na dobry dreszczowiec przystało, postacie idą dokładnie tam, gdzie nie powinny.

Delirium
31-03-2017
Delirium Autor: kako

Bohaterowie zapisków to grono dziwaków i oryginałów, połączonych wymuszonym lub – co widać szczególnie na przykładzie braci dziennikarskiej – dobrowolnie nabytym uzależnieniem od adrenaliny. Herra nie interesują wielkie nazwiska czy stopnie wojskowe. Kryterium doboru zdaje się być raczej ekscentryczność postaci. A ta jest najczęściej skutkiem ubocznym długotrwałego funkcjonowania w nieludzkich warunkach.

31-03-2017
Czytam w weekend Autor: LubimyCzytać

Wygląda na to, że szykuje się wspaniała wiosenna pogoda. Zachęcamy zatem do porzucenia komputerów na rzecz spacerów na świeżym powietrzu i aktywnego spędzania czasu. A jak już dotelnicie i dogrzejecie wiosennym słońcem, to wieczór poświęćcie na lekturę jakiejś dobrej książki! 

03-04-2017
Patronaty tygodnia Autor: LubimyCzytać

Co nowego w księgarniach w tym tygodniu? Kilka ciekawych nowości! Wśród nich kontynuacja cyklu „Alicja w krainie czasów” Ałbeny Grabowskiej, literacki concept album Michała Cetnarowskiego i emocjonujące powieści o miłości, ambicjach i uśmiechach fortuny. Sprawdźcie sami! Polecamy!

01-04-2017
Plotkarski magazyn literacki "LC Spanielek" Autor: LubimyCzytać

Każdego dnia na nasze redakcyjne skrzynki spływają dziesiątki wiadomości ze świata książki. Dowiadujemy się rzeczy, o których naszym czytelnikom się nie śniło i wreszcie znaleźliśmy sposób, aby móc się tymi gorącymi newsami podzielić. Dzisiaj na rynku debiutuje nowy plotkarski magazyn literacki „LC Spanielek”. Przeczytajcie książkowe newsy nie do końca prawdziwe.

02-04-2017
Pięć miejsc, w których warto by było kogoś zabić Autor: Wojciech_Chmielarz

Dobra lokalizacja potrafi sprzedać kryminał. O tym pewnie wie każdy czytelnik. Ale mało kto wie, że dobra lokalizacja potrafi kryminał napisać! W jaki sposób? Podam teraz za przykład moją „Farmę Lalek”. Nie dlatego, że zamierzam się nią chwalić (okej, trochę zamierzam), ale dlatego, że pisząc ją – sam to przeżywałem.

31-03-2017
Kwietniowa bomba LiteraTURY Autor: LubimyCzytać

Kwiecień obfituje w intensywne wydarzenia literackie. I nie jest to rzucanie słów na wiatr, naprawdę przydadzą się wygodne buty. I może kilka fantów na kwietniowe wymiany – zapowiadają się aż trzy! Centralnym punktem tego miesiąca będą obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w dniach 22-23 kwietnia. 

30-03-2017
Obejrzyjcie zwiastun „To”! Autor: LubimyCzytać

Ekranizacja bestsellerowej powieści Stephena Kinga „To” trafi na ekrany kin we wrześniu tego roku. Już dziś możemy jednak poczuć przedsmak tego, co nas wtedy czeka, oglądając zwiastun horroru. Obejrzyjcie go, jeśli się nie boicie!

Miłość przychodzi i odchodzi – przyjaźń jest na zawsze
30-03-2017
Miłość przychodzi i odchodzi – przyjaźń jest na zawsze Autor: Gaba_Okey

To życiowa i dojrzała powieść. Nie jest to kolejna wydmuszka, wręcz przeciwnie – autorka zawarła w niej sporo serdeczności, ciepła, miłości i uroku. Życie bohaterek nie jest idealne, ale przecież mają siebie i wielu dobrych ludzi w swoim otoczeniu, a to już naprawdę dużo. Tej relacji można im pozazdrościć!

Opinie czytelników


O książce:
Toń

Polecam. Pisarka ma niesamowitą lekkość i poczucie humoru, potrafi jednak zbudować niezłą atmosferę grozy...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd