Co byś zrobił, gdyby się wszystko wydało?
04-10-2016
Co byś zrobił, gdyby się wszystko wydało? Autor: jusola

Główny temat powieści to sprawa większego kalibru. Policja dostała właśnie informację o odkrytych w lesie zwłokach dziecka. Czy będzie to zaginiony przed czterema laty 9-letni Darij Tudor? Komisarz Gehring tym samym dostanie drugą szansę - może aktualne śledztwo nie utknie w martwym punkcie? W „Wiosce morderców” jego policyjny nos został nieco przytarty przez niesubordynowaną Sanelę. Czy tak będzie i tym razem?

04-10-2016
„Nic nie poradzę na to, że trafiło mi się wcielenie szydercy”. Wywiad z Izabelą Pietrzyk Autor: LubimyCzytać

Jak przedstawić kobietę, która sama o sobie mówi, że z dwojga złego woli być nadwrażliwa, przebłyski intelektu, owszem, zdarzają się jej jak kichnięcia, a nawet zwykły z pozoru wywiad zmienia się za jej sprawą w komedię w kilku aktach? Mowa o Izabeli Pietrzyk, której nowa książka „Lepsza połowa” właśnie trafiła do księgarni.

03-10-2016
Znamy prawdziwą tożsamość Eleny Ferrante? Autor: LubimyCzytać

Włoska pisarka, która zasłynęła dzięki serii neapolitańskiej o dwóch przyjaciółkach „Genialna przyjaciółka”, jest obecnie jedną z najbardziej intrygujących autorek na świecie. Nie tylko dlatego, że napisała porywającą tetralogię, ale również dlatego, że ukrywa swoją prawdziwą tożsamość przed mediami. Dziennikarze za wszelką cenę próbują ustalić, kim tak naprawdę jest.

02-10-2016
Literacka Nagroda Nike dla Bronki Nowickiej Autor: LubimyCzytać

Bronka Nowicka, debiutantka, autorka książki „Nakarmić kamień” została 20 laureatką Nagrody Literackiej Nike, przyznawanej przez Fundację Agory i „Gazetę Wyborczą”. Laureatka otrzymała statuetkę i 100 tys. zł. 

Opinie czytelników


O książce:
Zrób mi jakąś krzywdę

Niewiarygodnie romantyczna powieść. Gdybym przeczytała ją w wieku 15 lat, zakochałabym się w Żulczyku i umarłabym ze wzruszenia. ;)

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd