31-12-2013
Kącik do czytania dla dzieci Autor: LubimyCzytać

A może by pomóc dzieciom w sięgnięciu po lekturę przygotowując im idealny kącik do czytania? Przytulne miejsce wprost stworzone do tego, żeby się w nim znaleźć z książką w ręku może zachęcić nawet niezbyt chętne do czytania dzieciaki. 

30-12-2013
Jak czytać więcej? Autor: LubimyCzytać

Końcówka roku to siłą rzeczy czas podsumowań, także tych czytelniczych. Czytanie jak największej liczby książek nie powinno być priorytetem, ale często, gdy mamy wrażenie, że czytamy mniej, niż byśmy chcieli, podejmujemy próby przeczytania określonej liczby książek w roku.  

28-12-2013
Najlepsze książki 2013 roku cz. 4 Autor: Joanna Janowicz

Grudzień przynudzeń – wszyscy zestawiają najlepsze w ich ocenie książki, albumy muzyczne, filmy. Układana przez publicystów recenzencka jenga może się utrzyma, może upadnie. Trudno jednak nie poddać się tej grze w podsumowania. 

27-12-2013
60. rocznica śmierci Juliana Tuwima Autor: LubimyCzytać

Dzisiaj przypada 60. rocznica śmierci Juliana Tuwima, jednego z najsłynniejszych polskich poetów. Ze względu na tę okrągłą rocznicę oraz na setną rocznicę debiutu literackiego rok 2013 został ustanowiony uchwałą Sejmu RP Rokiem Tuwima.

27-12-2013
Literackie domki z piernika Autor: LubimyCzytać

Jeśli po Świętach macie jeszcze siły patrzeć na jedzenie i jakimś cudem (bożonarodzeniowym cudem) zostały wam w kuchni jakieś niezjedzone pierniki, to może warto spróbować zbudować z nich domek? Oczywiście zainspirowany literaturą!

26-12-2013
Kamerdyner w kinach Autor: LubimyCzytać

26 grudnia do polskich kin wchodzi ekranizacja powieści Wila Haygooda „Kamerdyner”. Czy warto dla niej opuszczać domowe świąteczne pielesze i wybrać się do multipleksu? Przekonajmy się.

23-12-2013
Konkurs na vinted.pl Autor: LubimyCzytać

Święta to świetny czas, żeby nadrobić zaległości czytelnicze. A jeśli jakimś cudam macie mało książek do czytania, to zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie vinted.pl.

23-12-2013
Co twój stosik mówi o Tobie? Autor: LubimyCzytać

Zbliżający się okres świąteczny z pewnością pozwoli niektórym na zmniejszenie stosiku nieprzeczytanych książek. Jak wiele ich zgromadziliście? Sprawdźcie, co wasz stosik mówi o Was?

23-12-2013
Lubimyczytać.pl w Święta Autor: LubimyCzytać

Drodzy Czytelnicy, życzymy Wam spokojnych, radosnych Świąt w gronie rodziny i przyjaciół oraz literackich bohaterów. Zespół lubimyczytać.pl

22-12-2013
Wstydzę się, że nie przeczytałam: Katarzyna Maicher Autor: AMisz

Absolwentka anglistyki i podyplomowych studiów dla menedżerów kultury. Publikowała opowiadania w „Ricie Baum”, „Lampie i Iskrze Bożej”, „Akancie” oraz „Studium”. W wrześniu nakładem WL ukazał się jej debiut "Persymona".

Opinie czytelników


O książce:
Miłość na Gwiazdkę

"Miłość na gwiazdkę" mnie oczarowała. To taka lekka, typowo świąteczna lektura. Nic, tylko przygotować ulubiony, pluszowy kocyk, zaparzyć he...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd