01-12-2013
Wstydzę się, że nie przeczytałem: Graham Masterton Autor: AMisz

Graham Masterton urodził się w Edynburgu 16 stycznia 1946 roku. Początkowo pisał poradniki seksuologiczne, jednym z których była „Magia seksu”. Zadebiutował jako autor horrorów w 1976 roku książką o tytule „Manitou”. 

30-11-2013
Ojcowie i synowie pisarze Autor: Joanna Janowicz

Jaki ojciec, taki syn – w przypadku pisarzy pociąga to za sobą nieraz dodatkowe konsekwencje. Syn podąża w ślady ojca i również zaczyna pisać książki. Jakie są tego skutki dla ich relacji? Dziś o duetach pisarzy, których łączą więzy krwi.

29-11-2013
Iskry w hołdzie grafikom Autor: LubimyCzytać

Wydawnictwo Iskry postanowiło, wykorzystując siłę mediów społecznościowych, złożyć hołd grafikom, którzy na przestrzeni ostatnich sześciu dekad projektowali dla nich okładki, a swoim czytelnikom zafundować sentymentalną podróż w przeszłość.

29-11-2013
E-bookowe przepowiednie Wróżbity Macieja Autor: LubimyCzytać

Już jutro Andrzejki - tego dnia można się dowiedzieć co przyniesie nam los, która panna pierwsza wyjdzie za mąż i jaka przyszłość czeka rynek e-booków, bo jak mówi przysłowie - na Świętego Andrzeja błyska e-bookom nadzieja.

28-11-2013
Spotkanie czytelnicze online Autor: LubimyCzytać

W ramach kampanii „Włącz książkę, włącz czytanie” serwis MiMamo.pl zaprasza na spotkanie online ze znanymi twórcami książek dla dzieci. Jego uczestnicy, poprzez czat, będą mogli zadawać pytania zgromadzonym w studio gościom.

28-11-2013
Ekskluzywny e-book tylko na cdp.pl Autor: LubimyCzytać

Premiera e-booka najnowszej powieści Andrzeja Sapkowskiego zaplanowana jest na 5 grudnia, ale od dziś można składać zamówienia przedpremierowe. Tytuł w wersji elektronicznej do końca roku jest oferowany w specjalnej, rozszerzonej wersji oraz w promocyjnej cenie.

27-11-2013
"Gwiazd naszych wina" – nowy klasyk dla młodzieży Autor: LubimyCzytać

Powieść "Gwiazd naszych wina" Johna Greena w plebiscycie tygodnika „Entertainment Weekly” została ogłoszona drugą najlepszą książką dla młodzieży wszech czasów, zaraz po serii „Harry Potter”!

28-11-2013
Dzień Darmowej Dostawy już w najbliższy poniedziałek Autor: LubimyCzytać

Już w najbliższy poniedziałek, tj. 2 grudnia, odbędzie się Dzień Darmowej Dostawy. Do akcji przyłączyła się rekordowa liczba sklepów – na dziś jest już ich ponad 2100. Ostateczna liczba sklepów będzie znana 1 grudnia. 

27-11-2013
Co zrobić, żeby dzieci czytały? Autor: LubimyCzytać

"Gazeta Wyborcza" wraz z World Association of Newspapers and News Publishers organizują w Warszawie trzydniową konferencję Youth Engagement Summit (#YES13). Konferencja jest poświęcona promocji czytelnictwa wśród najmłodszych odbiorców.

27-11-2013
Lubię dbać o szczegóły - wywiad z Carlą Montero Autor: LubimyCzytać

Z Carlą Montero, autorką „Szmaragdowej tablicy” i „Wiedeńskiej gry”, rozmawia Marcin Sendecki. Oba tytuły ukazały się nakładem Domu Wydawniczego Rebis i zostały objęte patronatem serwisu Lubimyczytać.pl.

Opinie czytelników


O książce:
Toń

Polecam. Pisarka ma niesamowitą lekkość i poczucie humoru, potrafi jednak zbudować niezłą atmosferę grozy...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd