31-10-2013
W cieniu Endera Autor: Marcin Zwierzchowski

Od ukazania się jego debiutanckiej powieści minęły blisko trzy dekady. Mimo to Orson Scott Card, który wydał pół setki innych książek, wciąż pozostaje przede wszystkim autorem „Gry Endera”, której ekranizacja trafia właśnie do kin - pisze Marcin Zwierzchowski.

31-10-2013
Nominowani do Nagrody im. Kazimierza Moczarskiego Autor: LubimyCzytać

Do nagrody, już po raz piąty, nominowano dziesięć książek po­świę­co­nych naj­now­szej hi­sto­rii Pol­ski, czyli czasów od od­zy­ska­nia nie­pod­le­gło­ści w 1918 roku do współczesności. Wśród nich znalazły się między innymi reportaż historyczny, wspomnienia i biografia.

30-10-2013
Andrzej Ziemiański odpowie na Wasze pytania! Autor: LubimyCzytać

Do 3 listopada czekamy na Wasze propozycje pytań do Andrzeja Ziemiańskigo, Wrocławiofila, architekta i nałogowyego gadżeciarza. A przy okazji autora m.in. trylogii o Achai i wielu innych książek.

30-10-2013
Ruszył program Kindle Matchbook Autor: LubimyCzytać

Nowa usługa oferowana przez Amazon może być niezłą zachętą dla e-bookowych sceptyków. Każdy, kto kiedykolwiek kupił papierową książkę w tym znanym serwisie, może teraz nabyć jej wersję elektroniczną po znacznie obniżonej cenie lub nawet otrzymać ją za darmo.

30-10-2013
Uwielbiam spotykać ludzi Autor: LubimyCzytać

Z Jo Walton, autorką „Wśród obcych”, rozmawiamy o jej dziadku pochodzącym z Krakowa, kulisach powstania książki nagrodzonej Hugo i Nebulą, a także o potrzebie czytania. Współtwórcami tego wywiadu są użytkownicy LC.

 

29-10-2013
Konkurs dla czytelniczek Katarzyny Michalak Autor: LubimyCzytać

25 listopada Wasza ulubiona autorka obchodzi swoje imieniny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać kolację z Panią Kasią w Warszawie oraz książki „Ogród Kamili” z jej autografem.

28-10-2013
Kolejna wielka wymiana książek za nami Autor: LubimyCzytać

Przez cztery dni czekaliśmy na Was na targowym stoisku - dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy kilka atrakcji - darmowe wejściówki, książkowe prezenty i oczywiście akcję wymiany książek. 

28-10-2013
Pakt dla czytelnictwa czy kolejna ściema? Autor: Mariusz Zielke

Rząd się obudził i zamierza zainwestować 1 mld zł w rozwój czytelnictwa. Mam nadzieję, że te pieniądze nie zostaną przejedzone. Niestety dla mediów ważniejsze od tej informacji jest to, czy Grzegorz Schetyna przegra wybory.

28-10-2013
Targi Książki zakończone Autor: LubimyCzytać

Za nami Targi Książki w Krakowie, czas zatem na podsumowanie tego ważnego, branżowego wydarzenia. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, głównie ze względu na rekord frekwencji - według danych wzięło w niej udział ponad 40 tysięcy czytelników.

28-10-2013
Tango to życie Autor: LubimyCzytać

Miłość, dawna Europa i mroczna fascynacja wojną. Arturo Pérez-Reverte wraca z nową książką. Zapytany o to, kim by był, gdyby nie był pisarzem, odpowiada błyskawicznie: – Marynarzem. Tak naprawdę jestem marynarzem, który przez przypadek pisze powieści.

Opinie czytelników


O książce:
Każdemu sprzedasz wszystko co zechcesz

Niezła pozycja, właściwie jedna z niewielu amerykańskich książek o sprzedaży, marketingu etc., która faktycznie mi się spodobała, pewnie wynika to z f...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd