29-03-2013
Za życzenia z jajem rozdajemy książki! Autor: LubimyCzytać

Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. W komentarzach wpisujcie świąteczne książkowe życzenia z jajem, które chcielibyście złożyć czytelnikom i użytkownikom serwisu. Za najbardziej kreatywne rozdamy książki.

29-03-2013
Zaproponuj najlepszą adaptację literacką, którą wyświetlimy w kinie Iluzjon Autor: LubimyCzytać

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Z książką w kinie" i wysyłania propozycji na film, który chcielibyście obejrzeć w kinie Iluzjon – Muzeum Sztuki Filmowej 23 kwietnia w Światowy Dzień Książki.

28-03-2013
Chińska literatura pograniczy Autor: Joanna Janowicz

Pisarze z Chin uważnie badają granice w poszukiwaniu inspiracji. W tym celu zapuszczają się do najodleglejszych krańców swojego kraju, ale również na marginesy - społeczeństw i świadomości. Trzymają się jednak mocno rzeczywistości. 

28-03-2013
Nicholas Sparks odpowiedział na Wasze pytania! Autor: LubimyCzytać

W marcu zbieraliśmy propozycje pytań do Nicholasa Sparksa, autora bestsellerowych romansów, takich jak "Pamiętnik" czy "List w butelce". Dziś prezentujemy odpowiedzi, jakich udzielił.

28-03-2013
Rocznica śmierci Virginii Woolf Autor: LubimyCzytać

Dzisiaj przypada 72 rocznica śmierci Virginii Woolf, jednej z najważniejszych postaci literatury modernistycznej. Posłuchajcie jedynego zachowania nagrania z głosem pisarki oraz hołdu Patti Smith złożonego autorce "Pani Dalloway".

27-03-2013
Podatek na ebooki zostanie obniżony? Autor: LubimyCzytać

Premier Tusk ogłosił wczoraj podczas konferencji prasowej „Strategię Rozwoju Kapitału Społecznego 2020” przygotowaną przez Ministerstwo Kultury. Znalazł się w niej postulat o zmniejszeniu podatku VAT na ebooki z 23 do 5%.

27-03-2013
Celebracja Pyrkonu - relacja uczestnika Autor: LubimyCzytać

Wczoraj prezentowaliśmy podsumowanie Pyrkonu, który przez 3 dni non stop odbywał się w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Dziś prezentujemy jeszcze relację jednego z uczestników Festiwalu. "Uwielbiam to miejsce" - mówi.

26-03-2013
Na Pyrkonie było fantastycznie! Autor: LubimyCzytać

Festiwal Fantastyki Pyrkon, który w miniony weekend odbywał się w Międzynarodowych Targach Poznańskich, przyciągnął rekordową liczbę uczestników i potwierdził swoją pozycję największego wydarzenia tego typu w Polsce.

26-03-2013
Nominacje do Nagrody Literackiej M. St. Warszawy Autor: LubimyCzytać

Ogłoszono tytuły książek nominowanych w 4 kategoriach do Nagrody Literackiej M. St. Warszawy. Laureatów poznamy 22 kwietnia, w przeddzień Światowego Dnia Książki.

26-03-2013
Kryminalna gra terenowa na szwedzkiej wyspie Autor: LubimyCzytać

Na wyspie, której brzegi wyglądają na Sztokholm, doszło do serii morderstw. Wiadomo, że wszystkie je musi coś łączyć, lecz jeszcze nie ustalono co i dlaczego. Kto jest sprawcą i co popchnęło go do popełnienia zbrodni?

Opinie czytelników


O książce:
Niebezpieczna sekwencja

RECENZENCKIE (jeszcze 10... może dam radę do końca roku... stąd ten pośpiech i czytanie na łeb, na szyję....) Nakręciłam się na tę książkę, gdyż nie...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd