31-12-2012
Najlepsze książki roku 2012 Autor: Joanna Janowicz

Rokrocznie na księgarskich półkach pojawiają się setki nowości. Jakie książki budziły największe emocje w tym roku? Jakie publikacje przeszły bez echa, choć zasługiwały na uwagę? Po co warto sięgnąć?

31-12-2012
Poleć najnowszą książkę Davida Foenkinosa i wygraj atrakcyjne nagrody Autor: LubimyCzytać

Blogerko, blogerze! Weź udział w konkursie na najlepszą rekomendację książki Davida Foenkinosa "Nasze rozstania" i wygraj profesjonalną sesję fotograficzną glamour ze stylizacją i scenografią w stylu francuskim!

28-12-2012
CZUŁY BARBARZYŃCA - miejsce przyjazne i otwarte Autor: LubimyCzytać

Kolejna księgarnia biorąca udział w naszym Plebiscycie - CZUŁY BARBARZYŃCA - wzięła swą nazwę od tytułu legendarnej już powieści Bohumila Hrabala. Zapraszamy do głosowania.

28-12-2012
Szuflada Wisławy Szymborskiej Autor: LubimyCzytać

Oryginalne meble i część księgozbioru Wisławy Szymborskiej oraz pamiątki związane z poetką znajdą się w saloniku, który w lutym, w pierwszą rocznicę śmierci noblistki zostanie otwarty w Kamienicy Szołayskich w Krakowie.

27-12-2012
Inicjatywa ratowania Świata Książki Autor: LubimyCzytać

19 grudnia na polskim rynku książki zawrzało – Weltbild wydał oświadczenie o wycofaniu się z Polski. Dzień później na Facebooku powstał profil Ratujmy Świat Książki. Do tej pory polubiło go ponad 1660 osób. Głosy wsparcia, oprócz czytelników, publikują blogerzy oraz pisarze.

27-12-2012
Bookarest - księgarnia w dobrym stylu Autor: LubimyCzytać

Poznański Bookarest to kolejna księgarnia biorąca udział w naszym Plebiscycie. Motywem przewodnim sklepu jest książka i design. Elle Decoration uznało Bookarest za najbardziej designerską księgarnię na Starym Kontynencie.

22-12-2012
Lubimyczytać.pl na Święta Autor: LubimyCzytać

Drodzy Czytelnicy, życzymy Wam pogodnych Świąt i fantastycznego Nowego Roku w towarzystwie literackich bohaterów!

21-12-2012
Z zimną krwią 2? Autor: Joanna Janowicz

Oparta na faktach powieść Trumana Capote "Z zimną krwią", opublikowana w 1966 roku, opowiadała historię dwóch tułających się recydywistów, Perry’ego Smitha i Dicka Hickocka, którzy dokonując mało lukratywnego włamania przy okazji zabili Herberta i Bonnie Clutter oraz dwójkę ich dzieci na ich farmie w Kansas.

20-12-2012
Baśnie Braci Grimm mają 200 lat Autor: LubimyCzytać

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami dwóch braci rozpoczęło zbieranie najpiękniejszych podań i baśni ich czasów. Spisali historie księżniczek, magicznych zamków, lasów, ale i kanibalizmu, morderstw i przerażających złoczyńców.

19-12-2012
Weltbild Polska zniknie z Polski? Autor: LubimyCzytać

Bardzo niepokojące wieści obiegły dzisiaj rynek książki. Jak czytamy w komunikacie prasowym, niemiecka grupa wydawnicza Verlagsgruppe Weltbild GmbH, która jest właścicielem "Świata Książki", postanowiła zakończyć działalność operacyjną na rynku polskim.

Opinie czytelników


O książce:
Reguła 5 sekund. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby odmienić swoje życie

Zbliża się koniec roku, a wraz z nim postanowienia snute, przez większość z nas, na kolejny rok... i jak powszechnie wiadomo, to różnie z tymi noworo...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd