29-02-2012
"Książki. Magazyn do czytania" nr 4 już w sprzedaży. Autor: LubimyCzytać

Kolejny numer Magazynu Książki już w sprzedaży. A w nim kilka perełek dla książkowych moli.

28-02-2012
Zrób sobie raj na deskach teatru Autor: LubimyCzytać

Spektakl "Zrób sobie raj", na podstawie książki Mariusza Szczygła, w reżyserii Katarzyny Adamik i Olgi Chajdas, od 8 marca na deskach Teatru Studio.

27-02-2012
Książkowe smaczki Oscarowe Autor: LubimyCzytać

And The Winner is... Za najlepszy scenariusz adaptowany: Alexander Payne „Spadkobiercy”, za najlepszy krótkometrażowy film animowany: "Fantastyczne Latające Książki Pana Morrisa Lessmore" i najlepszy montaż: "Dziewczyna z tatuażem".

Winter is coming... Rozmowa z Georgem R.R. Martinem.
25-02-2012
Winter is coming... Rozmowa z Georgem R.R. Martinem. Autor: LubimyCzytać

Autor "Gry o tron" odpowiedział na pytania, które wybrał spośród propozycji nadesłanych przez użytkowników lubimyczytać.

24-02-2012
Szelmowski konkurs - wyniki! Autor:

"La Estrella Solitaria", "Cynie" i "Anna" - to tytuły tekstów, których autorzy zwyciężyli w konkursie na najlepsze opowiadania inspirowane twórczością M. V. Llosy.

24-02-2012
Wyrusz w podróż za Witkacym Autor: LubimyCzytać

Niektórzy twierdzą, że Witkacy jako artysta narodził się na Cejlonie. Czy to prawda? Ania i Jakub postanowili to sprawdzić. Dlaczego na Cejlonie po raz kolejny chce popełnić samobójstwo? W jaki sposób zderza się z Innym? Jak tworzy? - dowiecie się, śledząc relację na blogu.

24-02-2012
Eric-Emmanuel Schmitt gościł w Katowicach. Zobacz fotorelację! Autor: LubimyCzytać

Takiego tłumu nie było u nas na żadnym spotkaniu autorskim - mówi Aneta Satława z Biblioteki Śląskiej, gdzie w środę 22 lutego odbyło się spotkanie z Erikiem-Emmanuelem Schmittem.

22-02-2012
Dziś na LC transmisja NA ŻYWO ze spotkania z Januszem Wiśniewskim! Autor: LubimyCzytać

22 lutego o 18.00 w Warszawie odbędzie się spotkanie z Januszem L.Wiśniewskim. Lubimyczytać.pl będzie transmitować spotkanie NA ŻYWO!

21-02-2012
Dziś Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego Autor: LubimyCzytać

Święto języka ojczystego zostało ustanowione w 1990 roku przez UNESCO. Elementem tegorocznych obchodów jest kampania społeczna "Język Ojczysty - dodaj do ulubionych" organizowana przez Narodowe Centrum Kultury i Radę Języka Polskiego.

21-02-2012
E-booki w bibliotece publicznej. Na Ursynowie już można je wypożyczać! Autor: LubimyCzytać

Biblioteka publiczna na warszawskim Ursynowie udostępniła zasoby World eBook Library - jednego z największych na świecie zbiorów książek elektronicznych.E-booki można wypożyczać przez Internet od początku lutego.

Opinie czytelników


O książce:
Uwierz w miłość, Calineczko

Książkom świątecznym nie stawiam wysokich wymagań, bo one mają mnie wprowadzić w bożonarodzeniowy klimat i pozwolić na oderwanie na od codziennych spr...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd