George R. R. Martin odpowie na pytania użytkowników lubimyczytać.pl!
31-01-2012
George R. R. Martin odpowie na pytania użytkowników lubimyczytać.pl! Autor: LubimyCzytać

George R. R. Martin, autor bestsellerowej sagi „Pieśń Lodu i Ognia”, którego książki przetłumaczono na 14 języków, odpowie na Wasze pytania! Od dziś do 12. lutego będziemy zbierać pytania, które chcecie zadać Autorowi. Czekają nagrody!

31-01-2012
Bajbuk, czyli prawdopodobnie najmniejsza księgarnia w Polsce Autor: LubimyCzytać

Bajbuk to kameralna księgarnia na warszawskiej Saskiej Kępie, która mimo maleńkiej przestrzeni oferuje bogactwo starannie wybranych książek dla dzieci i dorosłych, gier planszowych oraz oryginalnych zabawek.

31-01-2012
Michał Witkowski odpowiedział na Wasze pytania! Autor: LubimyCzytać

"Jeździłem do Roberta z małego domku pod Międzyzdrojami i do innych facetów. To zdecydowanie ja. W moim swetrze, w moich okularach, z moim notebookiem." - zdradza Michał Witkowski zapytany o to, ile jest autobiografizmu z "Drwalu".

30-01-2012
Po co książki? Czy to już naprawdę koniec? Autor: LubimyCzytać

Jak publikować i wspierać wartościowe pisarstwo? Co nowe media zmieniają w literaturze? Czego ludzie książki oczekiwać mogą od władzy? Zapraszamy do Poznania na debatę z udziałem Grzegorza Gaudena, Dariusza Nowackiego i Pawła Dunin-Wąsowicza.

30-01-2012
Avalon, czyli oaza Autor: LubimyCzytać

Od dziś codziennie będziemy prezentować jedną z księgarń biorących udział w Plebiscycie na Najpiękniejszą Księgarnię. Na wybrane miejsca można głosować do 11 lutego.

30-01-2012
Paolo Coelho udostępnił swoje książki w sieci za darmo Autor: LubimyCzytać

Twarz Paolo Coelho pojawiła się na stronie głównej portalu The Pirate Bay zamiast logo. W ten sposób autor protestuje przeciw aktom prawnym takim jak SOPA czy ACTA.

27-01-2012
Książki dwóch polskich autorów bestsellerami w Czechach! Autor: LubimyCzytać

"Zrób sobie raj" Mariusza Szczygła i "Pepiki. Dramatyczne stulecie Czechów" Mariusza Surosza zostały nominowane do czeskiej nagrody Bestseller 2011, czyli wyróżnienia dla najlepiej sprzedających się książek.

26-01-2012
KONKURS! Do wygrania weekend w Zakopanem i 600 zł "kieszonkowego"! Autor: LubimyCzytać

Czy zbrodnia inspiruje? Przekonajcie się sami! Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepsze opowiadanie o toksycznej miłości. Nagrodą główną jest voucher na pobyt w luksusowym hotelu Litwor w Zakopanem oraz 600 zł na pokrycie dodatkowych kosztów!

26-01-2012
Nagrody "Magazynu Literackiego KSIĄŻKI" wręczone Autor: LubimyCzytać

25 stycznia w Bibliotece Narodowej po raz dziesiąty wręczono nagrody miesięcznika „Magazyn Literacki KSIĄŻKI” za KSIĄŻKI MIESIĄCA (dyplomy dla wydawców, autorów i tłumaczy) oraz KSIĄŻKI ROKU 2011 (dyplomy i statuetki).

25-01-2012
Literacka autobiografia M. V. Llosy - dziś premiera! Autor: LubimyCzytać

Pisanie powieści odpowiada temu, co robi striptizerka, kiedy rozbiera się przed publicznością i ukazuje swoje obnażone ciało. - pisze Mario Vargas Llosa w książce "Listy do młodego pisarza", która dziś trafia do księgarń.

Opinie czytelników


O książce:
Agonia

Im częściej obcuje z medycznym półświatkiem, tym bardziej lubię czytać o zmaganiach lekarzy z chorym systemem. Nikomu nie trzeba przytaczać prz...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd