16-01-2019
Nadchodzi nowa powieść z serii „Szczury Wrocławia” Roberta J. Szmidta Autor: LubimyCzytać

Już 30 stycznia do księgarń trafi długo wyczekiwany spin-off głośnej powieści Roberta J. „Szmidta Szczury Wrocławia. Chaos”. Opowiada o walce oddziałów ZOMO z epidemią czarnej ospy i… hordami zombie. Robert J. Szmidt znów otwiera przed czytelnikami drzwi do obskurnego, siermiężnego i cuchnącego bimbrem PRL-u.

15-01-2019
15 książek, których ekranizacje zobaczymy w 2019 roku Autor: LubimyCzytać

Oto 15 powieści, które w 2019 roku zobaczymy na wielkim ekranie. Zanim wybierzecie się do kin, koniecznie przeczytajcie książki, bo wiadomo „najpierw książka, później film”.

14-01-2019
Zostań recenzentem książki „Cisza białego miasta” Autor: LubimyCzytać

Lubisz czytać thrillery? Dzielisz się swoimi opiniami o książkach w serwisie lubimyczytać.pl? Zostań recenzentem „Ciszy białego miasta”, hipnotyzującej i złożonej opowieści pełnej mrocznych rodzinnych tajemnic, baskijskiej kultury i tradycji. Jaką wystawisz jej ocenę?

14-01-2019
„Złe wychowanie Cameron Post” od 25 stycznia w kinach [KONKURS] Autor: LubimyCzytać

Film uhonorowany Nagrodą Główną Jury 35. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Sundance to ekranizacja bestsellerowej powieści Emily M. Danforth. „Złe wychowanie Cameron Post” zadebiutuje na polskich ekranach 25 stycznia. A my mamy dla Was wejściówki na pokaz przedpremierowy i dodatkowe vouchery.

14-01-2019
Patronaty tygodnia Autor: LubimyCzytać

W tym tygodniu z licznych propozycji wydawców wybraliśmy kilka książek, których nie można przegapić. Wśród premier znajdziecie nie tylko kryminał, thriller, fantasy i mocną erotykę, ale także dwie przejmujące opowieści – ojca i syna – na podstawie których powstał niezwykły film, który można obecnie oglądać w kinach.

13-01-2019
Zgłoszenia kandydatur do 4. edycji Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza Autor: LubimyCzytać

Przed nami czwarta edycja Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza. Wyróżnienie zostanie przyznane za debiut prozatorski, czyli pierwszą lub drugą książkę autora wydaną w 2018 roku. Zgłoszenia można wysyłać do końca stycznia.

11-01-2019
Bestsellery Empiku: nominacje Autor: LubimyCzytać

Katarzyna Nosowska, Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz, Vincent V. Severski czy Blanka Lipińska – kto z nich otrzyma statuetkę Bestsellera Empiku w kategorii literatura polska? Poznajcie wszystkie nominowane tytuły.

10-01-2019
Zaproś pisarza na Wigilię [WYNIKI KONKURSU] Autor: LubimyCzytać

Po świątecznym szaleństwie świat wrócił na właściwe tory. Na ulicach znów słychać gwar, w ramach książkowego wyzwania lubimyczytać.pl czytamy tytuły znalezione pod choinką, a po makowcu i pierogach zostało tylko wspomnienie. Najwyższy czas na oficjalne zakończenie grudniowej gorączki i rozstrzygnięcie mikołajkowego konkursu.

09-01-2019
„Chłopiec z burzy” od 18 stycznia w kinach [KONKURS] Autor: LubimyCzytać

Zabawna, wzruszająca i mądra opowieść o niezwykłej przyjaźni, która daje siłę na całe życie. Ekranizacja popularnej australijskiej powieści Colina Thielego pojawi się na ekranach polskich kin 18 stycznia. A my mamy dla Was wejściówki na pokaz przedpremierowy i dodatkowe vouchery na pokazy w całym kraju.

09-01-2019
Małgorzata Rejmer laureatką Paszportów „Polityki” Autor: LubimyCzytać

Po raz 26. wręczono Paszporty „Polityki”. W tym roku w kategorii „literatura” nagrodę otrzymała Małgorzata Rejmer – autorka książki „Błoto słodsze niż miód” za „umiejętność słuchania ludzi niewysłuchanych i wytrwałość w poszukiwaniu właściwego języka do wyrażenia najtrudniejszych emocji”.

Opinie czytelników


O książce:
Bez wyjścia

Druga część przygód młodej, pięknej i bardzo tajemniczej Agaty wzbudza tyle samo emocji, co poprzednio. Autorka bezkompromisowo nie pozostawia swojej...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd