13-12-2018
„Mój piękny syn” od 4 stycznia w kinach Autor: LubimyCzytać

Ojciec i syn. Miłość i żal. Uzależnienie i terapia. Bunt i pojednanie. Prawdziwa, przejmująca historia zwykłej rodziny, opowiedziana z dwóch perspektyw – Davida Sheffa i Nica Sheffa, ukaże się w styczniu nakładem wydawnictwa Poradnia K: pamiętnik syna zatytułowany „Na głodzie” i relacja ojca – „Mój piękny syn”. Na początku stycznia 2019 roku premierę będzie miał film, którego scenariusz został oparty na obu książkach.

13-12-2018
[KONKURS] Premiera filmu „Płomienie” już 28 grudnia! Autor: LubimyCzytać

Koreański kandydat do Oscara, najwyżej w historii oceniony film w canneńskim wydaniu „Screen Daily” (3,8/4), gwiazda serialu „The Walking Dead” Steven Yeun, Haruki Murakami i William Faulkner. To po prostu musiało się udać. „Płomienie” trafią do polskich kin już 28 grudnia. Nie znajdziecie lepszego filmu na zakończenie tego roku! A my mamy dla was specjalne zaproszenia. 

12-12-2018
Nowa książka Davida Nichollsa w 2019 roku Autor: LubimyCzytać

Autor książki „Jeden dzień” zapowiedział nową powieść. Po pięciu latach przerwy w księgarniach pojawi się książka Davida Nichollsa zatytułowana „Sweet Sorrow”. Premierę zaplanowano na 11 lipca 2019 roku.

12-12-2018
Nowa książka Jakuba Żulczyka już w przyszłym roku! Autor: LubimyCzytać

Jakub Żulczyk nie zwalnia tempa i po sukcesie serialu „Ślepnąc od świateł” zapowiedział swoją nową powieść. „Czarne słońce” ma pojawić się na księgarskich półkach jesienią przyszłego roku.

11-12-2018
„CZTERDZIEŚCI I CZTERY” – plebiscyt radiowej Dwójki z okazji 220. urodzin Adama Mickiewicza Autor: LubimyCzytać

„Jak dobrze znają Państwo twórczość Adama Mickiewicza? Czy mają Państwo swoje ulubione cytaty? Zapraszamy do udziału w naszej zabawie, wystarczy zagłosować. A dla tych, którzy do nas napiszą, czekają atrakcyjne nagrody!” – mówią dziennikarze radiowej Dwójki, którzy przygotowali konkurs z okazji 220. urodzin wieszcza.

11-12-2018
Najpierw książka, później film – zapowiedzi Autor: LubimyCzytać

W naszym cotygodniowym kąciku filmowym dowiecie się, która książka Stephena Kinga trafi na mały ekran, kto podejmie się próby zekranizowania książki „Drwale” Annie Proulx, a także kto wyreżyseruje pierwszą część cyklu o Johnie Clarku autorstwa Toma Clancy'ego. 

10-12-2018
Patronaty tygodnia Autor: LubimyCzytać

Grudzień to miesiąc nagłego wyciszenia rynku wydawniczego. Zupełnie jakby wszyscy odliczali już tylko dni do świąt. Stąd też w tym tygodniu mamy dla was tylko jedną książkę z naszym logo.

07-12-2018
Poznaliśmy nominowanych do Nagrody Europejski Poeta Wolności 2020 Autor: LubimyCzytać

Jury Nagrody Europejski Poeta Wolności pod przewodnictwem Krzysztofa Czyżewskiego ogłosiło nominacje do 6. edycji Nagrody. Poeci i poetki pochodzą z ośmiu europejskich państw: Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Gruzji, Irlandii, Litwy, Luksemburga, Łotwy i Malty. Laureata Nagrody poznamy w marcu 2020 roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Literatury Europejski Poeta Wolności w Gdańsku.

07-12-2018
Dziś premiera „Krainy wielkiego nieba” [KONKURS] Autor: LubimyCzytać

Carey Mulligan i Jake Gyllenhaal w zachwycająco pięknym debiucie reżyserskim Paula Dano, na podstawie bestsellerowej powieści „Wildlife” autorstwa laureata Nagrody Pulitzera, Richarda Forda. A u nas możecie wygrać wejściówki do kina!

06-12-2018
Zaproś pisarza na Wigilię [KONKURS] Autor: LubimyCzytać

Chociaż śniegu w całej Polsce jak na lekarstwo, jednak lampki w witrynach księgarń i mikołajkowy konkurs na lubimyczytać.pl jednoznacznie wskazują, że święta za pasem. Zanim na dobre rzucicie się w wir przygotowań i zaczniecie przyozdabiać regały ceramicznymi Mikołajami, dajcie sobie szansę na wygranie jednego z 30 książkowych pakietów lub nagrody specjalnej – weekendowego pobytu w Hotelu Prezydent****.

Opinie czytelników


O książce:
Gdybym wiedziała

Cała recenzja tutaj: https://recenzjemystic.blogspot.com/2018/12/rebecca-donovan-gdybym-wiedziaa.html To jedna z tych historii, która mimo trudnych p...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd