03-12-2018
Trendy listopada lubimyczytać.pl Autor: LubimyCzytać

Za nami obfity w premiery listopad. Czas więc na zestawienie najpopularniejszych książek miesiąca. Nowości czy starsze tytuły – które z nich zyskały najwięcej uwagi czytelników? Zobaczcie!

01-12-2018
Zgłoś najlepszą polską książkę do Nagrody Literackiej m.st. Warszawy Autor: LubimyCzytać

Już od dziś można zgłaszać swoje propozycje do 12. Edycji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. Wybierać je można spośród książek żyjących autorów, napisanych w języku polskim i wydanych w 2018 roku.

30-11-2018
Atlas odkrywców – wyjątkowa rzecz dla niepoprawnie ciekawych świata Autor: LubimyCzytać

28 listopada do księgarń trafiła niezwykła publikacja – oryginalny atlas, z którym każdy, niezależnie od wieku, może przeżyć wspaniałą przygodę. Przedstawiamy „Atlas odkrywców” Michała Gaszyńskiego i Piotra Wilkowieckiego, wydany przez wydawnictwo Insignis.

30-11-2018
[KONKURS] Jak dobrze znasz twórczość Jeffreya Archera? Autor: LubimyCzytać

27 listopada do księgarń trafiła nowa książka Jeffreya Archera. Z tej okazji mamy dla was trzy pakiety książek tego autora, w tym jego najnowszej powieści „I tak wygrasz”. Spróbuj swoich sił w krzyżówce i pokaż nam, jak dobrze znasz jego twórczość.

30-11-2018
Najmłodsza laureatka pokojowego Nobla napisała książkę dla dzieci Autor: LubimyCzytać

Mój głos stał się tak potężny, że niebezpieczni ludzie próbowali mnie uciszyć”. Malala Yousafzai otrzymała Pokojową Nagrodę Nobla w 2014 roku gdy miała 17 lat. Tym samym stała się najmłodszą laureatką tej nagrody. W tym roku w Polsce ukaże się jej autobiograficzna powieść dla dzieci. 

29-11-2018
Powstanie kontynuacja „Opowieści podręcznej” Autor: LubimyCzytać

Drodzy czytelnicy: wszystko, o co kiedykolwiek zapytaliście mnie na temat Gileadu, jest inspiracją dla tej książki. No, prawie wszystko. Drugą inspiracją jest świat, w którym żyjemyMargaret Atwood oznajmiła, że w przyszłym roku doczekamy się kontynuacji „Opowieści podręcznej”. Premiera „The Testaments” już we wrześniu przyszłego roku.

28-11-2018
„Niekoniecznie depresja” już w księgarniach! Autor: LubimyCzytać

Coraz częściej ludzie mają obniżony nastrój i odczuwają niepokój. Rano nie mają ochoty wstać z łóżka, perspektywa stawienia czoła codziennym zadaniom budzi w nich lęk i zniechęcenie, a przy tym stopniowo odsuwają się od znajomych. Choć te objawy przypominają depresję, ich źródłem wcale nie musi być choroba, ale tłumione emocje!

28-11-2018
„Zabójcza biel” z autografem autora! Konkurs dla klientów mój EMPIK Autor: LubimyCzytać

Czy wiesz, że Robert Galbraith to pseudonim J.K. Rowling – autorki cyklu o Harrym Potterze i „Trafnego wyboru”? Tylko teraz, korzystając z karty mój EMPIK, możesz zdobyć jeden z 15 limitowanych egzemplarzy najnowszej powieści autorki „Zabójcza biel” z autografem!

28-11-2018
Wybrano najlepszą książkę dla dzieci 2017 roku! Autor: LubimyCzytać

Nagrodę im. Ferdynanda Wspaniałego dla Najlepszej Polskiej Książki dla Dzieci ubiegłego roku otrzymali Marta Guśniowska i Robert Romanowicz. Wyróżnienie zostało wręczone w niedzielę 25 listopada.

27-11-2018
Wrocławskie Targi Dobrych Książek w Hali Stulecia! Autor: LubimyCzytać

Dwudziesta siódma edycja Targów Dobrych Książek zbliża się wielkimi krokami. Największe we Wrocławiu święto książek ponownie odbędzie się w Hali Stulecia, gdzie w tym roku zgromadzi ponad 160 wystawców. Po raz pierwszy impreza będzie miała gościa honorowego – Węgry. Organizatorzy przygotowali także nowy wieczorny cykl spotkań w klubie Proza.

Opinie czytelników


O książce:
Blisko chmur

Wspaniała książka, trafiająca w serce. Aktorka ukazała zwyczajne życie 18-latki, z którą się utożsamiłam. Prawdziwa lekcja miłości oraz kopalnia piękn...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd