22-10-2018
Patronaty tygodnia Autor: LubimyCzytać

Tym razem poniedziałkowa lista patronatów niemal całkowicie wypełniona jest nie tylko polskimi autorami, ale również wszystkimi możliwymi gatunkami. Koniecznie sprawdźcie, na jakie książki warto zapolować na zbliżających się krakowskich Targach Książki. 

20-10-2018
Festiwal Conrada 2018 Autor: LubimyCzytać

W dniach 22-28 października odbędzie się w Krakowie 10. jubileuszowa edycja Festiwalu Conrada. Hasłem tegorocznej edycji jest POP, rozumiany w sposób szczególny - jako rdzeń naszego dzisiejszego doświadczenia kulturowego i politycznego. Wśród zaproszonych zagranicznych gości są m.in. Arundhati Roy, Martín Caparrós, Kristina Sabaliauskaitė. Polskę reprezentować będą Olga Tokarczuk, Bohdan Zadura, Mikołaj Grynberg.

19-10-2018
Jedna za wszystkie, wszystkie za jedną! Autor: LubimyCzytać

„Wdowy” Lyndy La Plante to brawurowa opowieść o tym, co może się wydarzyć, kiedy kobiety wezmą sprawy w swoje ręce. Film na podstawie książki w reżyserii Steve’a McQueena ukaże się na ekranach polskich kin 16 listopada! W rolach głównych występują m.in. Viola Davis, Colin Farell, Liam Neeson, Michelle Rodriguez i Elizabeth Debicki.  

18-10-2018
Najnowsza powieść Mariusza Zielke inna niż wszystkie! Autor: LubimyCzytać

„Dobre Miasto” to tytuł najnowszej powieści kryminalnej Mariusza Zielke. Tym razem autor dokonuje wnikliwej analizy socjologicznej prowincjonalnego miasteczka, a następnie wplata w tę strukturę skomplikowaną historię zbrodni!

18-10-2018
Pierwszy kompletny zbiór krótkich form autorstwa Kurta Vonneguta Autor: LubimyCzytać

Niezwykła uczta dla znawców literatury, wiernych fanów i nowych czytelników. 98 opowiadań Kurta Vonneguta zebrane w jednej książce. Pięć z nich po raz pierwszy ukaże się w druku. Lećcie do księgarni, bo od wczoraj jest już na półkach!

18-10-2018
Sześć różnych książek w jednej Autor: LubimyCzytać

Wielbiciele e-booków niezmiennie wychwalają to, że w jednym urządzeniu są w stanie pomieścić tysiące historii, a wielbiciele papieru mogą zmieścić w swojej torbie tylko jedną książkę i nabawić się skrzywienia kręgosłupa. Okazuje się jednak, że już w XVI wieku ktoś udowodnił, że w jednej książce może zmieścić się sześć historii.

17-10-2018
Powieść MOXIE Jennifer Mathieu już w księgarniach! Autor: LubimyCzytać

Vivian Carter ma naprawdę dość! Swojej szkoły, w której chłopcy z drużyny futbolowej robią, co im się żywnie podoba. Wszechobecnych stereotypów. Seksistowskich kontroli ubioru i molestowania na korytarzach. Ale przede wszystkim ma dość bycia grzeczną dziewczynką. Panny Moxie ruszają do boju. A my, specjalnie dla Was, mamy darmowy fragment książki!

17-10-2018
Pierwsza w Polsce biblioteczka BOOK PARKING dedykowana wyłącznie Agnieszce Krawczyk Autor: LubimyCzytać

To kolejne tak niezwykłe miejsce w Krakowie. Poza pięknymi klombami i rabatami  kwiatów w parku znajdą się stoliki grawerowane najpiękniejszymi cytatami z literatury i biblioteczki BOOK PARKING służące wymianie książek. I jedna biblioteczka poświęcona tylko jednej, polskiej autorce – Agnieszce Krawczyk.

17-10-2018
Nowa książka Urszuli Dudziak już w księgarniach Autor: LubimyCzytać

Po znakomicie przyjętym literackim debiucie Urszula Dudziak powraca z nową książką. „Wyśpiewam wam więcej” to porcja świetnych anegdot i inspirujących historii z życia fenomenalnej artystki, charyzmatycznej osobowości, elektryzującej kobiety.

17-10-2018
„Tata Tadzika” od dziś w księgarniach Autor: LubimyCzytać

Maciej Stuhr, aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i kabaretowy, na stałe związany z miesięcznikiem „Zwierciadło”, stworzył niezwykły cykl felietonów inspirowanych narodzinami jego syna Tadzika. Od 2016 roku co miesiąc pojawiał się kolejny epizod bawiącego do łez tekstu, z czego łącznie powstały 24 anegdoty zebrane w książkę. „Tata Tadzika” już dziś pojawi się na księgarskich półkach.

Opinie czytelników


O książce:
NOS4A2

Doczekałem się! Joe Hill dorównał wreszcie swojemu ojcu. Powieść "NOS4A2" to wciągająca, przerażająca historia. Widać tu spore podobieństwa...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd