03-09-2018
Zestawienie najpopularniejszych wśród czytelników książek sierpnia 2018 Autor: LubimyCzytać

Każdy czytelnik wie, że nadchodzi pora roku, która obfituje w literackie nowości. Zanim przedstawimy premiery jesieni, publikujemy listę najczęściej w sierpniu odwiedzanych książek w serwisie.

03-09-2018
Patronaty tygodnia Autor: LubimyCzytać

Obiecaliśmy, że wraz z rozpoczęciem września pojawi się więcej patronatów? Obiecaliśmy. Czy obietnicę spełniliśmy? Jak najbardziej. Smakowitych premier okazało się na tyle dużo, że byliśmy zmuszeni podzielić je na dwie części. Dziś jedna, za tydzień druga. A i tak największe trzęsienie ziemi czeka nas 19 września. Myślicie, że wasze portfele są na to gotowe?

31-08-2018
Reinhold Messner – człowiek, który zawsze dawał z siebie 110% Autor: LubimyCzytać

Istnieje tyle dróg życiowych, ilu ludzi na świecie. A prawdziwą sztuką jest znalezienie własnej. Reinhold Messner w książce o zwykłym człowieku, który zdobył wiele.

31-08-2018
„Dwór szronu i blasku gwiazd” już w październiku w Polsce! Autor: LubimyCzytać

Fani serii „Dwór cierni i róż” mogą już szykować portfele. Wydawnictwo Urobors ogłosiło już oficjalną datę premiery nowelki. Książka pojawi się w Polsce 3 października!

30-08-2018
Opublikowano finalistów Nowego Nobla Autor: LubimyCzytać

W połowie lipca informowaliśmy o tym, że powstała nowa nagroda literacka, która ma za zadanie zastąpić w tym roku literackiego Nobla. Czytelnicy na całym świecie mieli miesiąc, aby oddać głos na tych pisarzy, którzy ich zdaniem zasługują na nagrodę - dzisiaj Nowa Akademia ogłosiła listę czworga finalistów!

30-08-2018
Victoria Aveyard po raz pierwszy w Polsce! Autor: LubimyCzytać

Niedawno informowaliśmy o pierwszych punktach programu krakowskich Targów Książki, a już dzisiaj możemy się z Wami podzielić kolejną informacją. Autorka młodzieżowej serii, Victoria Aveyard, pojawi się po raz pierwszy w Polsce i będzie jednym z krakowskich gości!

30-08-2018
Coben podpisał wieloletnią umowę z Netfliksem! Autor: LubimyCzytać

Co może wyjść z połączenia najpopularniejszej platformy streamingowej i jednego z najbardziej uznanych pisarzy kryminałów? Wieloletnia umowa i 14 niezwykłych ekranizacji, na które fani czekali od wielu lat.

29-08-2018
Insta Novels – książki XXI wieku Autor: LubimyCzytać

Co zrobić, gdy okazuje się, że media społecznościowe pokonują książki? Najlepiej przenieść je właśnie na telefony. Koniecznie zobaczcie, na jaki pomysł wpadła Nowojorska Biblioteka Publiczna, która swoim obserwatorom sprezentowała zupełnie nową „Alicję w Krainie Czarów”.

29-08-2018
Znamy obsadę „Szeptem” Autor: LubimyCzytać

Realizacja „Szeptem” nabiera rozpędu! Niedawno poznaliśmy reżyserkę adaptacji książki Becki Fitzpatrick, a wczoraj poznaliśmy aktorów wcielających się w główne role. Poznajcie filmowych Norę i Patcha.

29-08-2018
Targi Książki w Krakowie już za dwa miesiące! Autor: LubimyCzytać

Książki są bramą przez którą wychodzisz na ulicę. To właśnie słowa Arturo Pereza Reverte z książki „Królowa Południa” są hasłem przewodnim tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®. Już po raz 22. na miłośników literatury czeka czterodniowe święto (25-28 października), obfitujące w spotkania z ulubionymi pisarzami, ofertę setek wydawnictw z Polski i zagranicy oraz możliwość zakupu książkowych nowości.

Opinie czytelników


O książce:
Wszystko, czego pragnę

Tym razem poznajemy historię siostry Bena i Luka. Książka nawet mi się podobała, co prawda uważam, że tom pierwszy był lepszy, ale ten też warto przec...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd