02-08-2018
„Emigrantki” zostaną przeniesione na mały ekran! Autor: LubimyCzytać

Powstanie serial na podstawie „Emigrantek” autorstwa Janice Y. K. Lee. Producentką wykonawczą została znana z „Wielkich kłamstewek” Nicole Kidman.

01-08-2018
Murakami tylko dla czytelników z dowodem osobistym? Autor: LubimyCzytać

Jeśli zamierzacie wybrać się po nową książkę Murakamiego, to lepiej przygotujcie dowody osobiste. Zwłaszcza jeśli mieszkacie w Hongkongu. Tamtejsi cenzorzy stwierdzili, że „Śmierć Komandora” nie nadaje się dla czytelników poniżej 18. roku życia. 

01-08-2018
Top lipca lubimyczytać.pl Autor: LubimyCzytać

Za nami półmetek wakacji. Czas na podsumowanie, które książki najchętniej odwiedzaliście na lubimyczytać.pl. Gorące nowości, hity niezmiennie trwające na listach bestsellerów, powieści, których ekranizacje właśnie trafiają na małe i duże ekrany – to wszystko znajdziecie w naszym Top lipca.

02-08-2018
„Kobieta w oknie” zostanie przeniesiona na kinowy ekran! Autor: LubimyCzytać

Książkoholicy mogą szykować popcorn i inne kinowe przekąski. Znamy już obsadę jednej z najpopularniejszych książek ostatniego roku. „Kobieta w oknie” pełna jest najjaśniejszych gwiazd!

31-07-2018
„Jeszcze dzień życia” w listopadzie w kinach Autor: LubimyCzytać

Zapowiadana już od kilku lat animacja o Ryszardzie Kapuścińskim w listopadzie ma trafić do kin. Na wrocławskim festiwalu Nowe Horyzonty, który właśnie się rozpoczął, będzie można zobaczyć film przedpremierowo z anglojęzycznym dubbingiem.

31-07-2018
Veronica Roth zapowiada nową książkę! Autor: LubimyCzytać

„Sword Catcher”, „Crescent City”, a teraz również „The Chosen One”. Co łączy te trzy premiery książkowe? Wszystkie zostaną napisane przez autorki powieści młodzieżowych i tym razem utwory będą skierowane do dorosłych czytelników. Veronica Roth rusza śladem Clare i Maas.

30-07-2018
Emily Brontë – autorka jednej powieści Autor: LubimyCzytać

Nie ma chyba na świecie czytelnika, który nie słyszałby o „Wichrowych Wzgórzach”. Powieść autorstwa jednej z sióstr Brontë była wielokrotnie przenoszona na ekran. Z okazji dwusetnej rocznicy urodzin Emily Brontë, postanowiliśmy przypomnieć Wam te najważniejsze ekranizacje.

31-07-2018
„Genialna przyjaciółka” jesienią w HBO Autor: LubimyCzytać

„Genialna przyjaciółka”, czyli pierwszy tom cyklu neapolitańskiego Eleny Ferrante, coraz bliżej swojej filmowej premiery. Dwa pierwsze odcinki serialu zadebiutują na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Natomiast jesienią serial będzie można obejrzeć w HBO.

30-07-2018
Ogłoszono finalistów World Fantasy Award! Autor: LubimyCzytać

Ogłoszono finalistów jednej z najbardziej prestiżowych nagród dla twórców fantasy. Zwycięzców w kategoriach: powieść, opowiadanie, krótka forma, antologia i kolekcja poznamy jak zawsze podczas konwentu World Fantasy Convention.

30-07-2018
Patronaty tygodnia Autor: LubimyCzytać

Jeśli przez ostatnie kilka dni sprawdzaliście pogodę, to na pewno wiecie, że upały nie zamierzają nam odpuścić. A skoro przed nami kolejne dni wypełnione roztopionymi lodami, zaglądaniem do lodówki, aby się ochłodzić, a nie po jedzenie, i walki w sklepie o kostki lodu, to proponujemy Wam książki, które mogą pomóc przetrwać kolejne siedem dni piekielnego gorąca. Pamiętajcie, książki nie rozpuszczają się, nawet gdy temperatura przekracza 30 stopni.

Opinie czytelników


O książce:
Odcięci

"Odcięci" to naprawdę rewelacyjna robota jaką Panowie Fitzek i Tsokos wykonali. Fabuła genialna, przeraża i wciąga jednocześnie. To, w jaki...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd