30-11-2017
Zapraszamy do Parku Morderców Autor: LubimyCzytać

Lubicie parki rozrywki? Szczególnie takie tematyczne? To dajcie się zaprosić Jonasowi Winnerowi do Parku Morderców! Powieść ma swoją premierę 30 listopada! Aby czytelnik mógł się przekonać, jak wciągająca to lektura, wydawnictwo Initium udostępnia bardzo obszerny fragment powieści.

29-11-2017
Czas zejść z utartego szlaku Autor: LubimyCzytać

22 listopada miała premierę niezwykła, osobliwa książka! „Atlas osobliwości” w równej mierze zdumiewa, co inspiruje do podróży po ponad 700 najdziwniejszych i najciekawszych zakątkach świata. Dajcie się porwać na najdziwniejszą wyprawę!

29-11-2017
Jeszcze więcej pisarzy na Targach Dobrych Książek! Autor: LubimyCzytać

Dwudziesta szósta edycja Wrocławskich Targów Dobrych Książek zbliża się wielkimi krokami, ale wciąż jeszcze przyjazd do Wrocławia potwierdzają nowi goście. Z czytelnikami spotka się w tym roku aż 175 autorów. Będzie okazja porozmawiać o książkach i zdobyć autografy.

27-11-2017
Zabicie świętego jelenia - premiera już 1 grudnia! Autor: LubimyCzytać

1 grudnia wchodzi do kin najnowszy film Yorgosa Lanthimosa, reżysera „Kła” oraz „Lobstera”.  „Zabicie świętego jelenia” to film wstrząsający, szokujący i zarazem zastanawiający. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna!

27-11-2017
Patronaty tygodnia Autor: LubimyCzytać

Listopad powoli zbliża się do końca i można odnieść wrażenie, że prawie cały wydawniczy świat wstrzymał oddech w oczekiwaniu na Święta i sprzedażowy boom. W tym tygodniu mamy dla was tylko dwa patronaty - piąty tom cyklu Joanny Jax i mroczny kryminał, który dzieje się w parku rozrywki.

24-11-2017
Festiwal Conrada po godzinach Autor: LubimyCzytać

Colson Whitehead, autor książek uhonorowanych National Book Award i Nagrodą Pulitzera, miłośnik literatury popularnej i kina gatunkowego spotka się z czytelnikami 3 grudnia w Krakowie, w ramach pasma Festiwal Conrada po godzinach. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 w Kinie Pod Baranami. Zakończy je pokaz filmu „Nie jestem twoim Murzynem” (początek o godz. 19:00), do którego wprowadzenie wygłosi sam pisarz.

23-11-2017
Jay Asher w Polsce! Autor: LubimyCzytać

Pod koniec listopada Jay Asher, autor powieści „13 powodów”, odwiedzi Polskę, by spotkać się ze swoimi czytelnikami! Będzie promował swoją nową powieść „Światło”, a także rozmawiał z nauczycielami o samobójstwach wśród nastolatków. 

22-11-2017
„Tekst” – najnowsza książka Dmitrija Glukhovsky’ego już w księgarniach! Autor: LubimyCzytać

Już dziś premiera „Tekstu” - najnowszej książki Dmitrija Glukhovsky’ego i dziś też autor przylatuje do Polski.  Przed Glukhovskym 1 500 kilometrów po polskich drogach, 3 loty na liniach krajowych i 9 miast. I tysiące czytelników! 

21-11-2017
Choroby z głowy Autor: LubimyCzytać

Współczesna medycyna stoi na niezwykle wysokim poziomie i może się wydawać, że zostało przed nią niewiele zagadek do rozwiązania. Oto jedna z nich – choroby psychosomatyczne. Dolegliwości o nieraz bardzo poważnych, fizycznych objawach, których źródła tkwią w ludzkiej psychice.

20-11-2017
Napisz notkę i wygraj czytnik! Autor: LubimyCzytać

Z pewnością skorzystaliście już z największej akcji promującej czytelnictwo w Polsce – Czytaj PL. Jeśli czytacie którąś z książek dostępnych w tegorocznej edycji lub jej lekturę macie już za sobą, to mamy dla was fantastyczny konkurs. Do wygrania są atrakcyjne czytniki PocketBook oraz bony do księgarni internetowej Woblink.

Opinie czytelników


O książce:
Wariatka tańczy

Książka pozytywnie zaskakuje czytelnika ilością ciekawostek z różnych dziedzin życia i zabawnych anegdot, barwnie opisanymi podróżami Maryli. ...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd