03-04-2017
Słodko-gorzka opowieść o radości życia Autor: LubimyCzytać

Ponad 250 000 sprzedanych egzemplarzy we Francji i deszcz nagród: oto debiutancka powieść, która odniosła niebywały sukces nad Sekwaną i zaskarbiła sobie prawdziwą miłość czytelników. „Miłość i inne nieszczęścia” Oliviera Bourdeaut już w polskich księgarniach!

03-04-2017
Patronaty tygodnia Autor: LubimyCzytać

Co nowego w księgarniach w tym tygodniu? Kilka ciekawych nowości! Wśród nich kontynuacja cyklu „Alicja w krainie czasów” Ałbeny Grabowskiej, literacki concept album Michała Cetnarowskiego i emocjonujące powieści o miłości, ambicjach i uśmiechach fortuny. Sprawdźcie sami! Polecamy!

01-04-2017
Plotkarski magazyn literacki "LC Spanielek" Autor: LubimyCzytać

Każdego dnia na nasze redakcyjne skrzynki spływają dziesiątki wiadomości ze świata książki. Dowiadujemy się rzeczy, o których naszym czytelnikom się nie śniło i wreszcie znaleźliśmy sposób, aby móc się tymi gorącymi newsami podzielić. Dzisiaj na rynku debiutuje nowy plotkarski magazyn literacki „LC Spanielek”. Przeczytajcie książkowe newsy nie do końca prawdziwe.

31-03-2017
Kwietniowa bomba LiteraTURY Autor: LubimyCzytać

Kwiecień obfituje w intensywne wydarzenia literackie. I nie jest to rzucanie słów na wiatr, naprawdę przydadzą się wygodne buty. I może kilka fantów na kwietniowe wymiany – zapowiadają się aż trzy! Centralnym punktem tego miesiąca będą obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w dniach 22-23 kwietnia. 

30-03-2017
Przestrasz nas! – Konkurs na powieść grozy w odcinkach Autor: LubimyCzytać

Macie dar opowiadania historii mrożących krew w żyłach? Dobrze czujecie się w krótkiej formie? Weźcie udział w konkursie na powieść grozy w odcinkach, który właśnie ogłosiło Storytel! Macie czas do końca maja na przesłanie swojej propozycji.

30-03-2017
Nominacje do Nagrody Literackiej m.st. Warszawy Autor: LubimyCzytać

Spośród ponad czterystu zgłoszeń jury wybrało dwanaście tytułów nominowanych do Nagrody Literackiej m.st. Warszawy, najstarszej i jednej z najbardziej prestiżowych nagród literackich w Polsce. Pula dla laureatów wynosi 200 tysięcy złotych.

29-03-2017
Nowa powieść autorki „Miłości w czasach zagłady” Autor: LubimyCzytać

Od 29 marca na księgarskich półkach pojawi się „Marlene”, nowa książka Hanni Münzer, którą polskie czytelniczki poznały za sprawą „Miłości w czasach zagłady”. Był to jeden z największych sukcesów self-publishingu na świecie.

29-03-2017
[KONKURS] Jak dobrze znasz Jo Nesbø? Autor: LubimyCzytać

Dziś do księgarń trafia najnowsza książka Jo Nesbø – Harry Hole powraca w Pragnieniu w demonicznej grze perwersyjnego mordercy. Młoda kobieta zostaje zamordowana we własnym mieszkaniu tuż po internetowej randce. Ślady na jej ciele wskazują, że sprawca jest wyjątkowo bezwzględny. Presja mediów, by znaleźć winnego, sprawia, że policja zwraca się do Harry'ego Hole. Były śledczy niechętnie myśli o powrocie do pracy, przez którą wiele w życiu stracił.

28-03-2017
Festiwal Literatury dla Dzieci 2017 Autor: LubimyCzytać

Uwielbiany przez dzieci i rodziców, największy w Europie - Festiwal Literatury dla Dzieci odbędzie się w 2017 roku po raz czwarty. Wiosną odwiedzi Warszawę (16 - 21 maja), Gdańsk (30 maja - 3 czerwca) i Kraków (6 - 11 czerwca).

27-03-2017
#WstydźSię! Wyjątkowa książka Jona Ronsona Autor: LubimyCzytać

Nowa książka obecnego od wielu lat na listach bestsellerów Jona Ronsona to wciągająca i błyskotliwa opowieść o jednej z najbardziej niedocenianych sił rządzących światem: o wstydzie. W księgarniach będzie można ją znaleźć już od 11 kwietnia.

Opinie czytelników


O książce:
Karneval #16

INFANTYLNOŚĆ, BRUTALNOŚĆ I NYANPERONA Szesnasty tom „Karnevala” kontynuuje trend z poprzednich części. Fabuła toczy się więc spokojnym, niespiesznym...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd