28-02-2017
Najpierw mnie pocałuj [KONKURS] Autor: LubimyCzytać

Właśnie ukazuje się książka „Najpierw mnie pocałuj” Lottie Moggach. To wielopłaszczyznowa, podszyta ogromnymi emocjami książka – rasowy thiller psychologiczny i jednocześnie rzecz o tym, jak okłamujemy samych siebie i innych, z niskich i wysokich pobudek. Do czwartku trwa konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarz powieści. Sprawdźcie!

27-02-2017
Najnowsza powieść autora bestsellerowego „Blackoutu" Autor: LubimyCzytać

Właśnie ukazuje się kolejna powieść Marca Elsberga, autora, który parę lat temu zaskoczył wszystkich książką „Blackout”. Tym razem pisarz przedstawia sugestywną wizję tego, jak za chwilę może wyglądać nasza rzeczywistość, w oparciu o najnowszą wiedzę o genetyce.

24-02-2017
Wytypuj zwycięzców i wygraj książki Autor: LubimyCzytać

Do końca plebiscytu Książka Roku 2016 lubimyczytać.pl zostało już tylko kilka dni. Wytypujcie książki, które zwyciężą w kategoriach Autobiografia, biografia, wspomnienia oraz Literatura faktu, publicystyka! Za prawidłowe wskazanie zwycięzców plebiscytu Książka Roku 2016 macie szansę otrzymać trzy książki z danego gatunku.

24-02-2017
Big Book Festival po raz piąty Autor: LubimyCzytać

Piąta edycja Big Book Festival – Dużego Festiwalu Czytania rozpocznie się w piątek, 23 czerwca i potrwa do niedzieli, 25 czerwca. W tym roku największemu międzynarodowemu festiwalowi książki w Warszawie towarzyszy hasło powrót do początku | back to beginning.  

27-02-2017
Patronaty tygodnia Autor: LubimyCzytać

Kolejne ekscytujące nowości pojawią się w tym tygodniu w księgarniach. Przedstawiamy siedem z nich. Wśród nich znajdziecie m.in. rasowy thriller psychologiczny, opowiedziana na nowo baśń tysiąca i jednej nocy, skandynawski kryminał, fantastyka z Norwegią w tle i biografię człowieka, który stworzył amerykańską literaturę XX wieku. Sprawdźcie!

23-02-2017
Korzenie zła [KONKURS] Autor: LubimyCzytać

Trypolis, lata 60. XX wieku. Młodość niespokojnego Michele Balistreriego jest burzliwa jak ghibli, wiatr siekący wybrzeże tumanami pustynnego piasku. Właśnie ukazuje się drugi tom cyklu „Trylogia Zła” Roberto Costantiniego. W naszym konkursie macie szansę wygrać oba tomy. Sprawdźcie szczegóły!

23-02-2017
Fantasmazuria 2017 Autor: LubimyCzytać

W dniach 16-18 czerwca 2017 roku na terenie Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się konwent fantastyki Fantasmazuria. Kluczowym elementem wydarzenia jest blok literacki, w ramach którego miłośnicy dobrej książki z gatunków fantasy, science-fiction czy horroru będą mieli okazję spotkać się ze znakomitymi autorami z kraju i zagranicy. 

22-02-2017
Jesienią ukażą się opowiadania Toma Hanksa Autor: LubimyCzytać

W październiku ukaże się zbiór opowiadań napisanych przez Toma Hanksa „Uncommon Type: Some Stories by Hanks”. Aktor zaczął je pisać w 2015 roku. Na książkę składa się 17 historii, w tym m.in. opowiadania o imigrancie, który przyjeżdża do Nowego Jorku, o ekscentrycznym milionerze i o życiu aktora.

22-02-2017
Wytypuj zwycięzców i wygraj książki Autor: LubimyCzytać

Do końca trwania Plebiscytu na Książkę Roku 2016 pozostało już niewiele czasu! Zapraszamy Was do zabawy w typowanie zwycięzców w kategoriach literatura młodzieżowa i literatura dziecięca. Kto Waszym zdaniem wygra?

22-02-2017
„300 lat milczenia” inspiracją dla Scorsese Autor: LubimyCzytać

Fascynujący reportaż i nieznana, wstrząsająca historia. 24 lutego ukazuje się książka „300 lat milczenia: W poszukiwaniu ukrytych japońskich chrześcijan” Johna Dougilla, który niczym detektyw docierał do potomków chrześcijan ukrywających się na wyspach Amakusa, Goto i Ikitsuki. Ludzi, którzy przez stulecia musieli ukrywać swoją wiarę. Na podstawie książki powstał film „Milczenie” Scorsese.

Opinie czytelników


O książce:
Tour de France. Etapy, które przeszły do historii

Piękna książka. Byle przebrnąć bełkotliwy wstęp TJ i DB - dalej czyta sie rewelacyjnie. Znakomite tłumaczenie. POLECAM.

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd